Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vertél már át valakit, akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vertél már át valakit, akit a neten (chat pl) ismertél meg? Mivel?

Figyelt kérdés
Például nem csak olyanra gondolok, hogy szebbnek írtad le magad, vagy a korodról füllentettél, hanem hazudtál a családodról/anyagi hátteredről. Esetleg más képét küldted el az illetőnek, hogy az te vagy :D Vagy mikor már a tali megbeszéléséig jutottatok, valamilyen hazugsággal lemondtad, de csak azért mert rájöttél mégsem akarsz vele talizni. Várok minden vicces/kevésbé vicces sztorit:)
2010. szept. 29. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam ilyet, de ismertem olyat, aki igen, és totál szánalmas az egész. Olyan csajt is ismertem, aki egy szexi csajnak ellopta a fényképét, azt pedig kitette magának, aztán kellette magát, hogy ő milyen szexi. Nevetségesek az ilyen emberek.
2010. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha most kutatást végzel, megbocsájtok.

Ez is egy idióta téma és szánalmas...Aki ilyet csinál, az unintelligens vagy beteg vagy irigy kis gnóm.

2010. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha 1-2 percig tart a becsapás és nem túl komoly, az még nem bűn. De több naív ember végzett már magával ilyen miatt. Nem szép az érzelmekkel játszani.
2010. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ötleteket gyűjtök, meg semmi ilyesmi :)

Csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést, sokat hallani hogy mennyi kamus van a chateken. Kiváncsi vagyok ki miket adott elő:D Nálam sem voltak komoly hazugságok, csak kisebb füllentések. A legkomolyabb talán az volt, ezer éves történet, mikor még wapon keresztül folyt a chat főleg, de már volt kamerás teló. Kérte a srác, hogy küldjek képet, nekem nem volt magamról a telefonomban. Ezért gondoltam csinálok egyet akkor gyorsan, de kattintottam vagy 10 képet, egy se tetszett. Ezért a barátnőm képét küldtem el,aki nagyon hasonlított rám. De végülis rá pár napra amúgyis találkoztam ezzel a sráccal, szóval olyan nagy kamu itt se volt. Ő pedig egy szót sem szólt, hogy nem én vagyok a képen. Sőt, még azt mondta mennyivel jobban áll így a hajam, mint a képen :D:D

2010. szept. 29. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Na jó, ez aranyos tényleg.:)

Ezzel semmi gond.

2010. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még nem vertem át a chaten senkit, de az én érzelmeimmel már ketten is játszottak ott, de abból az esett rosszabbul, akinél megvalósult a személyes találkozó is, és akkor lebukott, hogy csak "azt" szerette volna, én meg "arra" nem voltam vevő. Ezért utazott 180 km-t. A másik meg csak írásban tette a szépet, de aztán egyik pillanatról a másikra eltűnt, mert közben kiderült, hogy több nőt fűzött egyszerre. 28L
2010. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem hasonló volt, csak a csaj csinálta velem. Végül kiderült, hogy több nickje is van, és minden fiút hülyített, személyes találkozó alól mindig kibújt valamivel. Küldött képet, amin nagyon csinos meg szép, de valószínűleg nem ő volt rajta. Hazudozott összevissza mindenről.
2010. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így történt:(

De van jó oldala is. Nem jöttél össze egyik barommal sem!

És most van lehetőséget egy normális férfira, ha még nincs.

Ha meg van, örülhetsz neki.

2010. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként pasik is szokták nőnek kiadni magukat:SSS

Én ismerősnek jelöltem egyszer 1-2 embert egy MyVIP felhasználóval, hogy ne töröljék le 0 ismerőssel a nicket. Persze, ha rákérdeztek, megmondtam, hogy nem igazi és nem ismerem őket (ennek ellenére páran meghagytak). Mondjuk én ezen nem tudok nevetni.:)

2010. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem is vertek már át, nagyon sokáig beszélgettem a neten egy sráccal, de csak barátságból. Tök jól elhaverkodtunk, minden. Szinte mindent tudott rólam, a címemet is, azt hittem ezzel én is így vagyok. De kiderült még a nevéről is hazudott:D És azt se tőle tudtam meg, hanem egy másik embertől. Hát picit azért rosszul esett, főleg hogy én bíztam benne, ő meg más nevet talált ki magának.
2010. szept. 29. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!