Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve van barátom. Angolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve van barátom. Angolt gyakorolni járok egy 21 éves brightoni sráchoz. Valami van köztünk már most. Mit csináljak? L/17

Figyelt kérdés

2 éve van barátom. Nagyon szeretem, és ő is engem.Én 17 ő 18. Semmi komoly problémánk nincsen.

Januárban megyek 2 hónapra Angliába, hogy jobban beszéljek angolul.

Addig is elkezdtem járni egy 21 éves egyetemista sráchoz angolra, hogy szokjam a nyelvet. Itt tanul Magyarországon, de amúgy brightoni és nem tud magyarul, csak pár szót. 1 hónapja járok hozzá, a lakásában szoktunk angolozni (albérletben lakik Pesten). Amikor először beléptem hozzá már akkor éreztem valami különöset. Lehet, hogy kalandvágy, én nem tudom, de az biztos, hogy nem vall rám ez a viselkedés. Azóta egyre erősödik. Mindig úgy búcsúzunk el, hogy látom rajta, hogy vár valamit. De én nem vagyok ilyen. Van barátom, nem csalom meg soha!! Bármi lesz ezzel a sráccal, tuti, hogy előtte szakítok a barátommal. De nem tudom mit csináljak. Annyira kedves, vicces, jófej, és annyira szeretne tőlem valamit. Múltkor amikor elbúcsúztunk, kiléptem az ajtón, már pont menni akartam, de hozzáért a kezemhez. Csak finoman és aztán el is húzta. Zavart volt. Én is. Annyira látom a szemén hogy vágyik rám, és azt hiszem, hogy én is rá. Érzem, hogy ez nem csak a szexről szól, de azt is tudom, hogy ha szakítanék a barátommal, akkor 2 nap és valószínű hogy lefeküdnék ezzel a sráccal. Annyira kívánjuk egymást, és ez olyan nyilvánvaló. De a barátomat meg annyira szeretem. Amióta angolra járok ehhez a sráchoz, azóta nem szexeltünk a barátommal, nem tudom megtenni vele. Mondtam, hogy andjon egy kis időt. NEm tudja mi a bajom. Mit csináljak? Mi a jövője egy ilyen kalandnak? Valószínű, hogy semmi. NYilván nemsokára visszamegy Angliába.Mi lenne a helyes szerintetek? Annyira izgulok a következő angolórám miatt. Nem találkoztunk mióta hozzáért a kezemhez. Holnap megyek hozzá. Adjatok tanácsot légyszíves? Nem vagyok egy ilyen lány. Szeretem a barátomat, de kívánom ezt a srácot. Olyan őszintén. Azt hiszem szakítok a barátommal. De nekem ő az első barátom, vele volt minden első... Nem tudom, hogy meg tudnám-e tenni. Nem is akarom.... Annyira kész vagyok. Lehet, hogy el kéne felejtenem ezt a brightoni srácot, és abbahagyni a vele való angolozást...? Ötleteket várok! Légyszi ne rib*nc-ozzatok le. Nem vagyok az. Nem tudom, hogy miért történik ez most velem! Csak értelmes válaszokat várok, kérlek!!


Előre is köszönöm a válaszolóknak!


2010. szept. 29. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Két lehetöség van.

1: szakitasz a barátodal és lefekszel az agol srácal. De, ö meddig marad még itt? Pár hónapig?

2: Nem jársz többet az angol sráchoz.

2010. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Márciusig... Pont akkor fog visszamenni Angliába, amikor én hazajönnék Angliából...
2010. szept. 29. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos,hogy nem adnék fel egy 2 éves kapcsolatot,egy olyan fiú miatt,akit csak pár napja ismerek.

A barátod egy biztos pont lehet ha már 2éve vagytok együtt,de ezt a srácot még nem is ismered

2010. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hogyha nem lesz hosszan tartó komoly kapcsolat az angol sráccal, akkor nem érdemes eldobni egy jól működő kapcsolatot főleg úgy,hogy szeretitek is egymást. Nagyon jól gondold meg, hogy mit cselekszel, mert könnyen a földre kerülhetsz két szék közt, hogyha mindkettőjüket elveszíted. A legjobb az lenne, ha nem járnál angolra a sráchoz. Megtudom érteni a problémád és azt is, hogy milyen erős ilyenkor a vonzalom. Ha lesz vele valami és nem mondod el a barátodnak akkor meg nyomasztani fog, úgyhogy inkább kerüld ezt el. DE! ez csak az én tanácsom, a döntést neked kell meghoznod.

19L

2010. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy fellángolás az angol srác iránt, és ezért a pillanatnyi "elmezavarodért" nem érdemes eldobnod a barátodat, aki szeret téged, főleg, mert úgy vettem ki a szavaidból, hogy te is szereted őt. 28L
2010. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátod helyében lennék, én azt akarnám hogy szakíts (ha tudnék objektíven gondolkodni, de kétlem hogy ő ilyen helyzetben tudna). Én nem akarnék olyan lánnyal járni, aki nem szeret, mert te nem szereted őt, ha már a megcsaláson és a szakításon gondolkodsz. Ne kínozd a pasid, szakíts vele, sokkal jobban fog járni. Előre sajnálom őt.
2010. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na, és akkor a nők sirnak, hogy nincsenek rendes pasid. Te aztán nem is érdemled meg, mivel nem láttam olyan okot, hogy rosszba lennél a jelenlegivel. Remélem téged is igy vágnak majd ki egy jobbért, mint a rongyot, és akkor megtudod...
2010. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösz az utolsó kettőnek. nem ismertek, azért állítotok be ilyennek. :)
2010. szept. 30. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett a sztori vége?
2011. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!