Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párkapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban élek, akkor illetlenség fiúkkal beszélni?

Figyelt kérdés
Csak dumálgatni. Munkatársak stb.
2022. nov. 9. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Kontrollmániásak esetén egyenesen tilos is, buntetés jár érte.

Pokigámok esetén meg azt csinálsz amit akarsz.

A kettő közt is rengeteg a skála.

2022. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem most kontrollmániással van friss tapasztalatom sajnos. Már semmit nem merek csinálni. Nem tudom miért van ekkora különbség az emberek között. Van aki tutibiztos abban hogy lehet, van aki tutibiztos abban hogy nem. Nekem meg ez az embertípus okozza a legnagyobb gondot. Akik szerint valami tutibiztos. Szerintem meg egyéni esetek vannak, és különböző személyiségek.
2022. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én pl férjnél vagyok, mégis van 1-2 férfi, akikkel beszélgetek. Úgy heti szinten, nem naponta.

Férjemnek is van 2 csaj, akik fel-fel bukkannak.



Nem megcsalom, csak beszélgetek... mégcsak nem is szexről vagy érzelmekről. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor én elgondolkodnék a folytatáson...

2022. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy kivel, miről, hogyan és milyen gyakran.

Ha a hajadat tekergetve, szemezgetve minden nap egy órán át lelkizel, az nem ugyanaz mint hogy párhetente megbeszéled a munkatársaddal az aktuális politikai helyzetet.

2022. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Már miért ne lehetne beszélgetni? Már amennyiben sima beszélgetés, ahogy a 4-es írta.
2022. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Mivel 90 százalékba csak férfi kollégáim vannak és a főnököm is az, elég fura lenne ha mutogatni kéne vagy munkahelyet cserélni...

Új barátságokat nem kötök, de vannak férfi barátaim is.

N 30

2022. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

A beszélgetés szerintem nem "bűn", ha tényleg csak "ártatlan" témákról való beszélgetés, és nem töltesz egy illetővel sem több időt vagy nem beszélsz vele bizalmasabb témákról, mint a pároddal. Akkor nem illendő, ha:

- akkor is tovább dumálsz velük, ha már kifejtették többször, hogy tetszel nekik, szerelmesek beléd, nem zárkóznának el kapcsolattól... csak mert legyezgeti az egódat, meg "jaj, de amúgy tök kedves"

- ha sikamlós, intim témákról megy a csevegés, esetleg flört is van benne

2022. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Művel fordítva nem engeditek, akkor ti sem beszélgethettek a másik nemmel.
2022. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Barátkozni sem. Ez minden normális embernek belefér. Kettesben sunnyogni meg lelkizni olyannal, akivel nem együtt nőttél fel, az már szerintem túlvan a jó ízlés határain.
2022. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

az én barátnőm nem hogy azt nem bírta elviselni ha mással beszélek, ha csak egy nőt felhoztam a beszélgetésünk közben, de akár egy olyat aki egy filmben szerepelt, vagy számára tök ismeretlen meg mondjuk én nekem is csak abba az iskolába járt mint én pl, na ott már kész hiszti volt. Röhejes... egyszer volt hogy ránéztem egy másik csajra, de úgy kb 2-3 másodpercig, aztán rámszólt, hogy "te mi a f*szt nézed?!" Mondanom se kell kiraktam a szűrét a francba... :D


Igen, normálisNAK kellene lennie, hiszen nem remeteséget fogadtál, hanem ugyan úgy élsz tovább mint egy szocális ember, és ebbe néha beletartozik hogy másokkal is beszélgetsz legyen az fiú vagy lány ...

2022. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!