Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pozitív előnyei vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozitív előnyei vannak a komoly párkapcsolatnak a csajozós életmóddal szemben?

Figyelt kérdés

Csajozós, hódító életmód előnyei:


- nincs elkötelezettség, az ember teljesen szabad.

- új nők, sok tapasztalatszerzés.

- nincs szerelmi bánat, szakítás miatti csalódottság.

- a hódító férfiakat a társadalom elismeri.

- magasabb önbizalom a folytonos sikerek miatt.


Várom a másik oldal melletti érveket is.


2022. nov. 9. 15:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
#10: te nem találkoztál még vele, tehát nincs. Igazán ütős érv.
2022. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%

11.


Ne is haragudj, de azzal az idilli verzióval, amelyek a regényekben, filmekben szerepelnek - más sem. Egyedül a korai, szerelemtől elvakított időszakban hallani ezt a nyálas-giccses ömlengést, aztán pár hónap, esetleg év múlva ennek vége. Azok a kapcsolatok maradnak meg, ahol ezen felül a problémamegoldás jól megy és nincsenek viták. De az sem az idilli/eszményi állapot, inkább csak a szemcsés-karcos "ami elromolhat az el is romlik!" valóság.

2022. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

#12: "más sem."


Végigkérdeztél mindenki mást magadon kívül? Jó sok idődbe telhetett.

2022. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

13.


Látom, érted a lényeget és véletlenül sem egy jelentéktelenebb részletbe kötöttél bele. Derék.


De amúgy már, ha itt tartunk - mutasd azt a példát, ahol minden remek, és a regények-filmek világába illően szép minden. Tényleg szívesen látnám a jó példát, jó érzés más örömét látni. Friss szerelmesek (1-2 évnél rövidebb kapcsolat), celebek nem érvényesek.

2022. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

#14

Nem én vagyok a #13, de amúgy itt mit várnál? Kikötöd hogy celebek nem lehetnek. Most azt várod, hogy valaki ide kiteregeti más random emberek életét? Mit vársz?

Ha valaki leírná hogy a szülei/szomszédai/akárki 50 éve együtt vannak és boldogok akkor közölnéd hogy kamu, és kész.

Milyen választ vársz? :D

2022. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Edricus nem kellene olyan kérdésekhez válaszolnod, amiről gőzöd sincs.


Én sem keresem fel a tudomány topicot, mert nem értek a reál diszciplínákhoz.


Tudod, van az a mondás : ,,ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye."

2022. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

16.


Ezzel hiába is próbálkozol. Vagy meséld el - bizonyítva - a saját történeted, amely egy idilli kapcsolatban végződik, ami legalább 3 éve tart, lássuk a jó példát.


15.


Ha elindulnál véletlenszerűen egy területen, szar házasságokat látnál, mert a legtöbb az. Láttam én már elég változatot, van ahol a gyerek karrierje miatt vannak "együtt", de alig beszélnek egymással. Van olyan is, ahol a magánytól való közös rettegés az összetartó erő, megint máshol anyagi, esetleg egyéb olyan körülmény ami lehetetlenné teszi a válást, amit amúgy tenniük kellene.

2022. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#17

Igen, láttam ilyeneket is.

Meg másmilyeneket is, ahol tényleg szeretik egymást.

(#15 voltam)

2022. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Szépen megfogalmaztad! Ugyanezt gondolom én is!

Hozzátenném, aki csajozós életet él az alkalmatlan komoly párkapcsolatra. Ennek oka, mert önértékelési hibás, míg ez nem múlik el kizárt.

Kiíró

-nemtudsz igazán kötődni ezért gondolod "elkötelezettségnek"

-te csak ingázol nőről nőre hisz ott nem kell az álarcod levenni

-félsz ha valami nem sikerül s építés helyett sérülés jut eszedbe

-nem, nem ismeri el senki a hódító pasikat, hisz mindenki tudja h csak mennyiség számít nekik, nem a minőség. Azaz gondban vannak a sexxel...

-gyerekesen, lusta, egoista vagy ha a csajozós élettől függ saját magad elismerése


Gratulálok! Egy komolykapcsolathoz föl kell nőni, s fejleszteni magad😉😗😃

2022. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
azért nemcsak a romkom-nyál házasságok meg az "are the straights okay?" / hónaljszagú vén szivarok által ír Móricka vicclap jellegű házasságok léteznek. Tökéletes nincs, de nem az a jó házasság, ami nyáltenger. Én rengeteg jó házasságot ismerek a környezetemben, idősebb emberek között is, amiben vannak rossz pillanatok, mint minden emberi kapcsolatban, de látszik, hogy vannak érzelmek, mélyebb kötelék. Jól kell tudni választani, nem csak azért lehorgonyozni vki mellett, mert "fú, de jó a teste", "kellene mán valaki, mert megszól majd a szomszéd / anyám / a társadalom", "sztem van még 3 jó évem purdét vállalni", "kellene a CSOK / kéne kis pénzt spórolni azzal, hogy rezsit meg netelőfizetést ketten fizetünk", "kéne vki, aki mossa a szaros gatyámat", "nem akarok egyedül meghalni".
2022. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!