Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csak hülyített a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak hülyített a srác?

Figyelt kérdés
Tegnap megint összekaptunk és azóta nem beszéltünk,erre most kirakta egy nem tom milyen csaj képét,már első alkalommal írta,hogy bejövök neki meg,hogy szeret stb... Persze finoman én is céloztam rá,hogy bejön nekem... :(:( Miért ver mindenki át?:(:(:(
2010. szept. 28. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj Te..:)

Szerintem direkt féltékennyé akar tenni..Nem biztos hogy udvarol másnak egyből...:)

2010. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Morals ***** válasza:

a srácokkal türelmesnek kell lenni, sok az érzékenyebb srác, akinek marha könnyű megsérteni a hiúságát.

adj neki egyértelmű jeleket, légy megértő és légy egyenes: győződj meg róla, hogy valóban te kellesz neki és ő neked.

2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az élet rendje.De ne add fel, engem is sokan átvertek, megcsaltak stb...Sok idő kellett mire tényleg megtaláltam az igazit, aki szeret, és megmutatta milyen is ha valaki ragaszkodik a másikhoz.
2010. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De az a másik,hogy egyik képénél láttam egy auguszti komit amiben írta a csaj neki h "szarabb képek;) Jó a haja:D (L)(K)...


Tegnap csak azért sértődött meg mert leszedtem neki egy számot nem tom hányadszorra és mondta h nem jó,erre mondtam neki h akk szed le te belinkelem az oldalt ahol youtuberól lehet szedni mp3bazenéket.. Aztán vissza se írt-.-"

2010. szept. 28. 20:51
 5/7 A kérdező kommentje:
*augusztusi
2010. szept. 28. 20:52
 6/7 Moszuke ***** válasza:
te ez biztos hogy fiú? vagy a mai srácok ilyenek?
2010. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom:( Pedig meséltem neki,hogy átvert az első barátom.. írta mennyire sajnál stb.. Erre átver:(
2010. szept. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!