Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg merem tenni? :O vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merem tenni? :O vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal. Aztán szakitott velem. De én nem felejtettem el. Vissza szeretném szerezni. Az egyik megoldás lenne, hogy lekapom.( Nagyon ismerem) De mivan ha egyáltalán nem örül neki? Mit tegyek. Heelp xD
2010. szept. 28. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezt megteszed akkor max. meg akar majd b@szni... de sokkal jobbra ne számíts.


Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor inkább beszélgess vele.

2010. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem ne tekints hátra,a múltba,hanem inkább előre,a jövőbe!

Voltam hasonló helyzetbe,mint te,én kivoltam a fiú után,de egy idő után előre néztem.(; Neked is ezt tanácsolom.:)

~Felmelegítve csak a töltött káposzta jó!~

Sztem ez tök igaz..



L.15

2010. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi az hogy "lekapom"? Lekapom mint majom a banánt a fáról?
2010. okt. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!