Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt, hogy a csajozáshoz gazdagnak kell lenni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Majd megtudod.
2022. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
csajozáshoz nem kell annak lenni. Kamuzhatod is hogy az vagy. A csaj megtartásához, közös élethez kell annak lenni. senki se akar albérletbe élni, egy ház 50-70 milla és akkor az még nem is budán van.
2022. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Tapasztalat
2022. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életben mindenhez pénz, semmi nincs ingyen. Ami pedig hellyel-közzel jó dolog az pedig nagyon sokba kerül.
2022. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne tartsatok begyöpösödöttnek, ez tényleg a házimunkára hajlamosság függvényében változó emberenként (igen, férfiakról is beszélek, btw én is az vagyok). Nyilván a társadalom van annyira begyöpösödött a gyakorlatban, hogy évek után a nő lesz a konyhafőnök egy olyan háztartásban, ahol nincs guba állandóan rendelni meg készételeket veszegetni, vagy ugye bejárónőre, aki meg is főz. De ha egy tényleges incel (tehát aki nem itt kérdezget sírdogálva, hanem elvan hokival, nem akar többet vállalni ezért) egymaga marad a háztartásra, ahol csak egymaga után kell takarítani, mosni, mosogatni, és egymagára kell főznie, ha nincs eléggé tele ahhoz, hogy ne kelljen, ugyanaz a kérdés a több pénzzel kapcsolatban, csak "kicsit" árnyalja a dolgot, hogy fejen belül zajlik a dolog, nem egymással szembeni elvárásokba és játszmaseregbe csomagolva jelentkezik. Mindenki eldönti, hogy mit szeretne adni az életnek, és miért cserébe. Aztán vagy bejön, vagy nem. Az irreális elvárásokat támasztók rendszerint eljutnak a kompromisszumkészségig, vagy így, vagy úgy. A keveset adni hajlandók is megtanulják megfizetni a dolgok árát, amikor a szükség úgy hozza. Szintén vagy csúnyán, vagy csak nehezen ugye.


Nem mindenki hiszi azt, hogy gazdag "kell" legyél, ha akarsz is valami osztályos r*bancot a pöcsödre. Igazából ha ténylegesen elkezdenél dolgozni a saját bökkenőid feltárásán, és valós lépéseket tennél azért, hogy találj valakit, aki a hülyeségeiddel együtt is hajlandó tartósan veled lenni (nyilván ez ilyen kétirányú egy egészséges kapcsolatban), esetleg képesek és hajlandók vagytok olyan kapcsolatot kiépíteni egymással, amiben gond nélkül felnyithatjátok egymás szemét a hülye vakfoltjaitokra, és tudtok ítélkezés meg hiszti nélkül segíteni egymásnak hátrahagyni ezeket a hülyeségeket... Na, ez a kellően meredek projekt, nem az, hogy "lesz-e csajom, ha nem csinálok semmit, és nem hullott az ölembe minden".

2022. nov. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A jó nőkhöz kell annak lenni

Bár ez is relatív mert pl vajna timi is nagyon csúnya sztem és mégis elvette a Télapó

2022. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell gazdagnak lenni! Netto 6-800as keresettel, nálam már teljesen elfogadható a férfi, és meggondolom, hogy kap e rajtengedélyt. (Belső tulajdonságok alapján)
2022. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én nekem sok potya p**ci volt
2022. nov. 1. 09:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7, az itthon már a gazdag kategória barátom 😂
2022. nov. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

7

Nő vagyok. És nem. Én netto 580at keresek,... nem túl jo fizetés

2022. nov. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!