Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is produkált már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is produkált már ilyen testi tünetet, amikor nagyon tetszett valaki: szorító érzés a mellkasában?

Figyelt kérdés

Egy embernél fordult elő:

egymás szemébe néztünk, és hirtelen a szívemnél/mellkasomnál ilyen belenyilalló érzés volta semmiből. (1-2 mp) Mintha begyújtott volna valamit, nem tudom elmagyarázni.

Akkor is ilyesmit éreztem többször is, amikor rá gondoltam, ilyen szorító jellegű érzést a mellkasomban.


Olyan volt már, hogy ellepték a hormonok az agyam, vagy a gyomromban éreztem, de ez más. Ez tudja valaki mitől van? Esetleg stresszt produkál bennem valamiért? Nagyon érdekes, mert soha másnál nem tapasztaltam ilyet, és kíváncsi vagyok, más élt-e már meg ilyet.



2022. okt. 30. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Lehet szerelmes vagy.
2022. okt. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha a kukid is felállt rá, akkor nagyfiú lettél.
2022. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a stresshormonnak van ilyen hatasa.
2022. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem kaptam még pánikrohamot a kangörcsömtől
2022. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak sima stressz. Van akinél erősebben jelentkezik, van, akinél nem. Nálam is erősebbne. Konkrétan, ha a buszon a közelembe ül egy lány, aki bejön, akkor nehezen veszek levegőt is....pedig már 32 vagyok, de ez nem korfüggő. Fogadd el magad ilyennek, ez van.
2022. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzel iránta és stresszelsz. Normális dolog.
2022. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!