Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehetne valahogy találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehetne valahogy találni egy lányt, akit csak egyszer láttam?

Figyelt kérdés
azért leírom h mi van. láttam szombaton a 3-s metrón egy szerintem gyönyörű lányt. hasonlított a Lindára a barátok köztből (XD), szemüveges volt, olyan 170cm magas, és egy sárga pulcsi volt rajta szines pöttyökkel, meg egy rózsaszín nadrág... szóval ennyit tudok... =/
2010. szept. 28. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,felejtsd el.
2010. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nemrég feltettem egy hasonló kérdést és mindenki leugatott -.-"

hát sztem nem fogod megtalálni,hacsak nem kapsz még egy esélyt a sorstól,de akkor ne vacilálj,hanem ismerkedj meg vele ;)

2010. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a sors neked rendelte,talalkozni fogtok meg.
2010. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
meg lehet találni, de minél tovább halogatod, annál nehezebb. ha gondolod, segíthetek, de nem ígérek semmit. írj egy mailt és ott tudok több infoval szolgálni
2010. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én vagy két éve keresek egy fiút, vágom, hogy hol lakott és, hogy van egy kutyája:DD segítesz megkeresni? *-*
2010. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadj fel egy magánnyomozót.
2010. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

15:42: hát... ha látnám újra, nem szaroznék..


21:16: és én hogy segítsek? =/


és örülök h nem kezdett el mindenki bunkóskodni. :)

2010. szept. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!