Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi által eltartott de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi által eltartott de gyerektelen nők! Mi a kifogásotok hogy miért nem mentek el dolgozni?

Figyelt kérdés

Vagy már megmagyarázni se kell a dolgot? A pasika meg el van zavarva dolgozni?



F/31


2022. okt. 29. 11:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert orvosira járok és nem tudok mellette dolgozni. Viszont tudja, hogy ha elvégeztem, a fizetése többszörösét fogom megkeresni, akkor viszont én segítek neki.
2022. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Mármint kinek kéne megmagyarázni, neked? Mert ahol ez a felállás, ott nyilván a pasi is elfogadja, különben nem lennének együtt, vagy nem így 🤷🏼‍♀️ Neked meg semmi közöd hozzá.
2022. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én ugyan nem vagyok pasi által eltratott, de őszintén nem értem, miért kéne bárkinek is magyarázkodnia egy idegennek. Ha a párjának ez nem megfelelő megoldás, akkor majd ők megbeszélik, de hogy neked ez miért fáj, vagy miért gondolod, hogy neked jár a magyarázat arra, hogy vadidegen nők, akivel biztosra veszem hogy kvára nem vagytok egy szinten mit miért csinálnak, na hát komolyan mondom :D

Bármilyen hihetetlen számodra, de vannak olyan férfiak, akiknek nem az, hogy nem sajnálják egy kávé árát egy nőre, de még az sem teher nekik, hogy a feleségéről és a családjáról gondoskodjanak, sőt olyan is van, aki kifejezetten ettől érzi magát férfinak és jó családfőnek.

Hát azért hadd válasszon már minden nő meg férfi olyan párt, aki neki való és aki neki megfelel :D

2022. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Ilyen esetben ha nem dolgozik a nő, akkor abba beleegyezik a férfi is.

Sőt van egy csomó olyan férfi, aki nem szeretné hogy a párja dolgozzon, ő kéri meg a nőt hogy ne menjen dolgozni.

Azt meg nem hinném hogy a nő "zavarja el a férfit dolgozni" ahogy írtad. Megy az magától is ha akar.

Nehogy azt hidd, hogy minden férfi egyforma. Van aki nem akarja hogy a nője dolgozzon. Ha ők ezt így beszélték meg és mindkét félnek ez megfelel, akkor neked mi bajod vele?

Van egy csomó olyan férfi aki egyedül keres annyit, ami mellett nincsenek rászorulva hogy a nő dolgozzon. Én ezért nem szoktam senkit elítélni (rám egyébként ez a kérdés nem vonatkozik).

Ha nekik így jó, akkor miért ne élhetnének így?

2022. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Teged meg a novered tart el,neked mi a kifogasod hogy nem mesz el dolgozni?
2022. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Az inceleknek mi a kifogása hogy elmenjenek dolgozni és elköltözzenek az anyjuktól?


Amúgy a párom keres annyit, hogy bőven elég kettőnknek, és ő mondta mikor összeköltöztünk, hogy hagyjam ott a stresszes, hülye melómat, ami tönkretette az idegeimet, mert nem akar ennek kitenni. Nekünk így jó, ő így imád engem, te meg le vagy 💩va, úgy rinyálsz ahogy akarsz a gép előtt rohadva. Élőben úgyis szájon vágna a párom ha a szádra vennél engem vagy az életünket.

2022. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

1.


Haverom egy jogi egyetemista csajt tartott ki. Mikor végzett, bekerült egy igen komoly irodához, majd rá pár hónapra lecserélte a havert egy pénzesebbre.

2022. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Úgy írod ezt, mintha általános jelenség lenne. Pedig baromi kevés ilyen nő van, és nekik is a többsége csak ámenetileg nem dolgozik (tanulás, betegeség, hasonlók miatt).
2022. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Az ő dolguk.

Mellesleg ahugy írják az incelek is nyugodtan elköltözhetnek!

Amúgy én nem lennék kitartott, 1 szeretek önálló lenni és nem függeni mástól, 2 meg bármikor leléphet vagy történhet vele valami és nyugdíjas koromba éhen halok.

N 30

2022. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
szia Balázska, ma is nagyon hiányoztál 🤗
2022. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!