Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek már volt abortusza, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek már volt abortusza, és új kapcsolata lett utána, elmondta a párjának, hogy volt? Vagy csak akkor, ha emiatt meddőség alakult ki?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha nem alakul ki meddőség nem nagyon tartozik rá, vagy nem kéne elmondani, de van aki szerint úgy tisztességes ha elmondom. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy szerintetek hogy helyes. És ha úgy helyes hogy elmondjam, akkor mikor?
2010. szept. 28. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el szerintem, igencsak kicsi az esélye, hogy meddőség alakuljon ki, kíméletes módszerek vannak manapság.
2010. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon is rá tartozik. Már ha komolyan gondoljátok a kapcsolatot.
2010. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat a bizalom alapul, szerintem is jobb, ha elmondod, lehet, hogy kiderül más forrásból, és tuti sz@rul jönne ki, ha mástól tudná meg.
2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki, de biztos nem az első pár randin.
2010. szept. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tartozik rá? A múltad része ez is, vállalnod kell, ez olyan mintha titkolóznál. Párkapcsolatban ilyennek nincs helye. Nekem is volt abortuszom, a nagyközönségre nyilván nem tartozik, de ha ne adj isten szétmennénk a barátommal, biztosan elmondanám, ha lenne egy új komoly kapcsolatom.
2010. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

persze h vállalom ha mondjuk megkérdezi. de csak úgy egy este majd mondjuk fél év után álljak elé, h te figyi, x éve volt egy abortuszom? vagy hogy?

ugyanúgy a múltam része pl. h hány pasival vtam már v ilyesmi, de ezt sem szokás úgy kérdés nélkül a másik orrára kötni..

2010. szept. 29. 13:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak akkor mondanám el, ha emiatt nem lehetne babám, vagy ha konkrétan rákérdezne. Szerintem nem kötelező mindent megosztani és ez szerintem a legmélyebb titka lehet egy nőnek. Ha nem lehet miatta baba, akkor persze, akkor el kell.
2011. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!