Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dohányzó és nem dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó és nem dohányzó kapcsolata működőképes?

Figyelt kérdés

Ha dohányzó a másik, akibe szerelmes valaki, akkor abból lehet jó kapcsolat? Vannak ilyen házasságok?

Mert talán azt az undort még le lehet győzni, hogy egy "hamutállal" csókolózunk, de talán örök feszültségforrás, nem?


2011. szept. 18. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A papám dohányzik, a mamám nem, már 50 éve együtt vanak:)
2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem igzán ismerkedem dohányos csajokkal. Barátnőm szülei láncdohányosok, és még az ő ruháin is érzem azt a büdös bagó szagot, hiába vannak kimosva, és ő maga nem is cigizik..
2011. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg apám dohányzó, anyám nem, és 37 éve együtt vannak. :)


Amúgy nem tudom. Én nem dohányzom, de még nem jártam dohányzó lánnyal.


26/F

2011. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen!


Szerintem az egy nagy baromság, hogy ha szerelmes vagy és a másik is beléd, akkor elküldöd a f@szba azzal, hogy nem mert cigizel!!!


Én dohányzok 27/f, a barátnőm nem ő 25/l, 2,5 éve vagyunk együtt.


Ha együtt vagyunk azaz együtt otthon vagy kirándulás vagy bármi, akkor nem gyújtok rá, max 1-2 szálra....

leginkább munkahelyen cigizek..Ha lefoglalnak akkor nem :)

De létezik zuhany , spray, rágó, parfüm, meg még 1000 dolog!

2011. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez megbeszélés és a másik tiszteletének a kérdése. Ha az egyik felet zavarja, akkor a másik menjen ki az erkélyre cigizni, de a nem cigiző fél se cs#szegesse állandóan a cigizőt.

De én még nem voltam ilyen helyzetben, csak így gondolom látatlanban :)

2011. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. vok..


egyébként így van ahogy az 5. mondja.


egyébként szerintem alapból ne dohányozzon senki bent a házban lakásban, mert évek után azt ki nem mossa senki se a ruhából se sehonnan.

Én csak kint dohányzom, nem is szeretek bent...


És tényleg kompromisszum dolga az egész

2011. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk 4 éve működik, ő dohányízik én nem, 20L
2011. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nagy ritkán cigiztem, kb heti egyszer de arrol is leszoktam. az összes pasim cigizett,eleinte nem zavart de attol függ mennyire cigizik valaki. én a láncdohányosoknál undoorodtam mega cigizöktöl és le is raktam. mert oké hogy fogat mos rágozik stb. de mikor köszörüli a torkát(amit uyge minden ember csinál,nem csak cigizés miatt) akkor a tüdöböl olyan büz jön ki hogy hiába mentolos a lehelete ha a tüdejétöl elhányom magam. és azt nem tudod kimosni.ugyhogy én azota nem kezdek még néha cigizö emberrel sem.


ha meg elviseli ,de kellöen féltö,gondoskodo,akkor abbol lesza feszko hogy káros hagyd abba, rákos leszel bla bla. részemröl feszültségforrás.

2011. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
alapvetően nem kizáró ok ha csak alkalmi bagós, de ha komolyabbra fordulna a dolog biztosan megpróbálnám lebeszélni/leszoktatni róla.
2011. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!