Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem a nunim leborotv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem a nunim leborotválását?

Figyelt kérdés

Hát most csinálom előszőr és nem tudom h kell valaki leírná nekem..mármint értitek...

14...


2010. szept. 27. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem szabad ellentétes irányba BOROTVÁLNI...szigorúan egy irányba kell, mert nagyon érzékeny ott a bőr..



legjobb fűrdés után, borotvahabbal és utána valami nyugtató krémmel...ajánlatos pamut bugyi, hogy ne sértse, mivel ismétlem érzékeny

2010. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23:18 ha nem élnél a 2ö. századba tudnád, hogy a lányoknak már 9 éves korukban szőrösödik a nemiszervük. higénia szempontjábol nagyon foltos és ne kezeljétek le enniyre a 13-14 éveseket, mert nem kisbabák! (utolsóvoltam)
2010. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20*
2010. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23:47 A higiéniának semmi köze ahhoz, hogy szőrös-e vagy nem.
2010. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 BlacktigerXXX ***** válasza:
mi foltos a higiéniában? meg milyen kása ment az anunidra? meg mi az egyáltalán? de sztem a kását addig töröld le amíg oda nem ragad. vagy ha én értettem félre és kásával akarsz szőrteleníteni, akkor hagyd kiszáradni, akkor jobban tapad sztem.
2010. szept. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
pihésedig?nappfff
2010. szept. 28. 21:39
 17/17 anonim ***** válasza:

hát, elég gyerekes vagy már ne is haragudj. mi az hogy a nunimXD? minek oda az az XD? ennyire vicces? szánalmas, hogy a punci szót sem mered leírni :)

egyébként, először a szőr növésével azonos irányban, akkor már elég rövid lesz, gondolom úgysem látja senki, neked meg tökéletesen megfelel még úgy.

2010. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!