Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni ha egy 18 éves lány azt mondja hogy mindenképpen szeretne majd gyereket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha én nem szeretnék 100%, akkor érdemes kapcsolatba kezdeni vele ennek ellenére is?

Úgyse valószinű hogy együtt maradunk addig, illetve neki még nem volt kapcsolata.



2022. okt. 22. 17:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

18 évesen még 3 gyereket akartam, most 1-et és azt se 5 éven belül.


Még bőven változhat ez nála, de mindenképp legyél vele őszinte, hadd döntse el, neki ez így rendben van-e. Bár gondolom te csak arra pályázol, hogy megdugj egy szűz lányt, a folytatás meg mindegy, igaz?

2022. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

"és még nem volt férfival"

De tenyleg, ezt mitől volt fontos ki emelni a 4es kommentedben?

Mitől releváns ez ebben a témában?

Gondolom egyszerűbb szűz lánnyal, mert szar vagy az ágyban, és ő így kisebb eséllyel jön rá, mert nincs tapasztalata.

2022. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A lényeg az volt hogy ritka hogy az első kapcsolatban vki megmaradjon így lehet a gyerek dolog sosem kerül majd elő
2022. okt. 22. 17:35
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

Eléggé komolyan lehet venni.

Általában aki elhatározza, hogy nem akar gyereket az már olyan 15 éves kora óta ezen az állásponton van.

2022. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
egyszer lehet , hogy szeretne, de addig is még 20 másik férfiba is szerelmes lehet mivel nagyon fiatal.. a személyiség 18 után is fejlődik a kutatások is kezdik ki mutatni .
2022. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy egy gyereket nem akaró 18 évesre mondja a sok agymosott tenyészkanca, hogy jaj, majd meggondolja magát, úgy itt is nyugodtan lehet reménykedni az ellenkezőjében.


Több nő bánja meg, hogy anya lett, mint amennyi azt, hogy nem lett, ilyen alapon bármi lehetséges.


Aki ilyen fiatalon ennyire rá van feszülve egy ekkora felelősséget jelentő dologra, az a szememben komolytalan.

2022. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

Hát, én inkább azt nem tudnám komolyan venni, hogy te 100% nem akarsz.(Persze csak ha hasonló korú vagy.) Sokkal ritkább, hogy egy nő ebben a kérdésben igenről nemre vált, minthogy egy férfi nemről igenre.

Amúgy a kérdés jó. Valószínűleg tényleg nem lesztek együtt örökre, szóval ennek nem kéne szempontnak lenni még, de nekem valahogy fura lenne úgy együtt lenni valakivel, hogy így tudom előre, hogy egy átmeneti kapcsolatban vagyok. Valahogy az ember (legalábbis a nők nagyobb része) szereti azt hinni minden kapcsolatában, hogy ő az igazi, akivel amíg a halál el nem választ 😂

2022. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem biztos, hogy te akarsz, engedd el a csajt, majd összejön olyannal, aki akar! Én pl. ilyen vagyok. Most helyben megraknám.


32F

2022. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Annyira primitív 32 éves felnőtt férfiként, olyan szavakat használni, hogy "megraknám"

Magadat alázod csak szarrá.

Azzal meg pláne, hogy olyan könnyű vagy, hogy minden lánynak oda dobnád magad, erről a lányról sem tudsz semmit, de már feküdnél alá:D

Ribi

2022. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért probléma, mert nem egyezik a véleményetek egy nagyon fontos kérdésben, amire nincs 100% befolyásod. Gondolom, szexelni azért akarsz vele, ugye?

Mi van, ha (véletlenül, persze) teherbe esik? Te el akarod vetetni, ő meg megtartja és megszüli. Anélkül, hogy beleszólhatnál.

2022. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!