Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldurrant az agyam és olyanoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldurrant az agyam és olyanokat mondtam egy lánynak amit nem kellett volna, de szeretem ezt a lányt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

24/F vagyok és totálisan beleszerettem egy 18 éves lányba. Nagyon édes, aranyos és nagyon szép is és hát sok fiú legyeskedik körülötte. Köztünk már el kezdett alakulni valami és az egyik csajszi odajött és azt mondta, hogy ez a lány kavar valakivel, de én nem nagyon foglalkoztam vele, majd mikor egyszer bementem hozzá a suliba látom, hogy átölelte ez a srác, megdöbbentem és megkérdeztem, hogy tényleg igaz, hogy kavarnak...rávágták, hogy "hát mit tagadjuk", én meg csalódottságomban olyanokat mondtam a csajnak, amiket nem gondoltam komolyan, eldurrant az agyam és kiakadtam, ahogy végeztem a mondanivalómmal elmentem, szal nem is tudott mondani semmit a lány. Kb 10 perccel később írt egy sms-t, hogy csak vicceltek, de lehet, hogy jobb is, hogy így vége lett.

Tudom, hogy elcsesztem, de akkor hirtelen azt hittem, hogy ő is egy kis ribanc, mint a többi, de nem is értem magam miért gondoltam ilyet, mikor még nem is volt barátja a lánynak, szóval nagyon elrontottam, de helyre szeretném hozni, mert úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Szerintetek hogyan tehetném ezt jóvá? Kell nekem ez a lány és szükségem lenne a tanácsotokra! Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 27. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Hiába zúgtál bele,a lány nem illik hozzád.Legalábbis szerinte nem.Nagyon gyorsan lemondott rólad egy sms-ben.Ha komolyan venne elgondolkodott volna a helyzeten,de ő 10 perc alatt döntött: de jó hogy vége!

Csak te erőlteted ezt a kapcsolatot.Azt már csak mellékesen jegyzem meg,hogy az iskolában se te voltál a lényeg,fontosabb volt belőled viccet csinálni.De ha gondolod menj pitizni hozzá,hátha nagy kegyesen megbocsát a naccságos kisasszony.

2010. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez a lány sara. OK, kicsit túlreagáltad, de ez azt bizonyítja, hogy valóban fontos volt a számodra. Ezt ő is láthatná. Ja, és normális ember nem viccelődik ilyesmivel, főleg, ha már alakultak a dolgok. Ez a csaj komolytalan, éretlen hozzád, szerintem keress másikat. Semmiképp se könyörögj, mivel ismétlem, ez az Ő HIBÁJA!
2010. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de abszolut iagazad van. érezze ő sza_ul magát, elvégre ő csapott be. Ne meséld már nekem, hogy vicből ölelgette.


Vagy ha a párja leszel, és rajta kapod, hogy egy másik sráccal kufircol és azt mondja vicc volt, azt is beveszed majd?


Kisfiam, fel kellen nőni. Hagyd a fenébe, vagy ha neked jó, hogy melletted lesz több is, akkor hajrá!

2010. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igaza volt a lánynak abban, hogy jobb is, hogy így vége lett. Ez a lány nem vesz téged komolyan. Ha mindenáron ragaszkodsz ehhez a lányhoz, a virág talán tényleg segíthet. De még ha össze is jöttök, az egész kapcsolatot viharos veszekedések és őrült féltékenységi jelenetek fogják kísérni. Most nagyon rossz, de jobban jársz, ha keresel mást.
2010. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!