Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldurrant az agyam és olyanoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldurrant az agyam és olyanokat mondtam egy lánynak amit nem kellett volna, de szeretem ezt a lányt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

24/F vagyok és totálisan beleszerettem egy 18 éves lányba. Nagyon édes, aranyos és nagyon szép is és hát sok fiú legyeskedik körülötte. Köztünk már el kezdett alakulni valami és az egyik csajszi odajött és azt mondta, hogy ez a lány kavar valakivel, de én nem nagyon foglalkoztam vele, majd mikor egyszer bementem hozzá a suliba látom, hogy átölelte ez a srác, megdöbbentem és megkérdeztem, hogy tényleg igaz, hogy kavarnak...rávágták, hogy "hát mit tagadjuk", én meg csalódottságomban olyanokat mondtam a csajnak, amiket nem gondoltam komolyan, eldurrant az agyam és kiakadtam, ahogy végeztem a mondanivalómmal elmentem, szal nem is tudott mondani semmit a lány. Kb 10 perccel később írt egy sms-t, hogy csak vicceltek, de lehet, hogy jobb is, hogy így vége lett.

Tudom, hogy elcsesztem, de akkor hirtelen azt hittem, hogy ő is egy kis ribanc, mint a többi, de nem is értem magam miért gondoltam ilyet, mikor még nem is volt barátja a lánynak, szóval nagyon elrontottam, de helyre szeretném hozni, mert úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Szerintetek hogyan tehetném ezt jóvá? Kell nekem ez a lány és szükségem lenne a tanácsotokra! Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 27. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meséld el neki őszintén, hogy mi történt. Kérj tőle bocsánatot, aztán vegyél neki egy csokor virágot vagy amit szeret. Esetleg egy barátod is segíthet, aki elmondja neki, hogy miért cselekedtél így.
2010. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csinálj egy időgépet és menj vissza az eset előtti pillanatra és akadályozd meg a dolgot.
2010. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valami nagyon romantikus gesztusra lesz szükséged! Levelek, melyben titkos ímádóként írsz neki, majd elhívod valahova és egy óriási csokor rózsával várod, esetleg le is térdelhetnél és bocsánatot kérsz tőle, de semmiképp nem kezdesz magyarázkodni. Elmondod neki, hogy mit érzel iránta, nagyon meg fog lepődni, és vagy elküld a francba, vagy megbocsájt és talán még össze is jöttök. Ez nagyon rizikós megoldás, de ha ő is érez irántad valamit, akkor tuti megoldás, ha nem akkor legalább tudod h feleslegesen futsz utána.
2010. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg valamivel, amikor egyedül van, és mond el neki, hogy szereted.. De ne viselked úgy többé, mint 1 idegbeteg.
2010. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dili doki, antidepresszánsok, és sok sok whiskey :D


Bocs, de ezt tényleg buktad. Meg lehet próbálni visszanyávogni magad, de mindenkinél van jobb.

Nála is, nálad is.

2010. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

OFF: Komolyan azért lenne ribanc a csaj, mert "kavart" 1 darab fiúval? Ha az az egy te lettél volna, akkor is ribanc lenne? Értem, értem, hogy csak eldurrant az agyad. De akkor is.


ON: Szerintem ezt már buktad. Esetleg mondd meg neki, hogy csak azért viselkedtél így, mert nagyon sokat jelent neked, és féltékeny voltál, de feltételezheti, hogy később is hasonló jeleneteket rendezel féltékenység miatt.


Mindenesetre sok sikert, írd majd meg, mi történt.

2010. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért durrant el az agyam, mert velem "kavart" és már elég jól alakult minden, azt mondta nincs senkije, erre látom, hogy más ölelgeti. Szal ez már kettő. De nem ribancoztam le és semmi csúnyát nem mondtam, csak, hogy nem ilyennek ismertem meg...
2010. szept. 27. 19:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Buktad. Ne vegyél semmi ajándékot, ne legyél szánalmas. Ne vedd meg a bizalmát. Azt ki kell érdemelni.
2010. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen mindenki ölelgeti típus? Akkor viszont szűzk*rva, menekülj. Az lyen csak húz, húz, felizgat és semmit nem csinál.
2010. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az már más, ha köztetek is alakult valami, és azt is mondta, hogy nincs senkije.


Ha nem ribancoztad le, akkor még talán van esélyed. Kérj nagyon szépen bocsánatot, mondd el hogy mit éreztél akkor, és miért mondtad ezeket neki. Lehetőleg őt ne hibáztasd.

Sok sikert!

2010. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!