Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, számotokra melyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, számotokra melyek a legfontosabb, és legkevésbé fontos tulajdonságok egy férfinál a négy közül?

Figyelt kérdés

Tegyétek fontossági sorrendbe.


- Helyes arc

- Vonzó test

- Nagy pénisz (17-20 cm)

- Vastag pénztárca



2022. okt. 14. 20:57
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#20 Arra hogy sok ilyen hozzászólást olvastam. Barátnőktől még nem hallottál ilyet?
2022. okt. 15. 20:13
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőktől maximum arról hallottam, akinek extrán kicsi mérete volt, vagy akinek extrán nagy. Akivel meg szeretetteljes párkapcsolatban voltak/vannak a barátnőim, azok méretéről nem tudok, mert nem adják ki őket (nagyon helyesen). Tudom, hogy ez közhely errefelé, de ez egy nagyon alkalmatlan fórum arra szerintem, hogy betekintést nyerj a nők gondolatvilágába. A válaszadók fele csalódott férfi, a másik kiégett családanya. Szerintem elenyésző azon női válaszolók száma, akik potenciális partnerei lehetnek valakinek.
2022. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Már majdnem válaszoltam, de aztán rájöttem, hogy nagyon kilógnék a sorból a #18 válaszolóval együtt, hogy nőként válaszolok. Olyan szépen megbeszélitek ti egymás közt, hogy mit akarnak a nők, hogy kár lenne megzavarni a valósággal.
2022. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#23 Én kíváncsi vagyok a véleményedre. Én nem tudom pontosan mit szeretnek a nők, mivel nem nő vagyok.
2022. okt. 15. 21:40
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén nőként válaszoltam az előző oldalon, bocsi. Éppen ezért tudom elmondani azt is, hogy feszítő érzést a hüvelyben nem a farok hossza okoz.
2022. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ok., Kérdező, csak neked:

1. Arc nagyon fontos nekem.

2.-10: Itt jön egy csomó minden más, amik nincsenek a felsoroltak között.

11. Nekem vonzó test

12.- Itt megint jön egy csomó minden, ami nincs a felsoroltak között.

A farokméret és a pénztárca egyáltalán nem érdekel. Talán a pénztárca egy kicsit fontosabb, de csak annyira, hogy ne nekem kelljen eltartani, mert én elég csóró vagyok, és ha ő is, akkor a mai árak mellett elég hamar egy hajléktalan szállón fogunk kikötni, amit, ha lehet, elkerülnék😂

#23

2022. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25. Táglukban meg az 5 centi vastagsagut sem fogja feszitonek erezni a no..
2022. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szeretnék olyan nővel beszélgetni, akiben az 5 centis átmérő úgy veszik el, mint alagútban a seprűnyél. Komolyan mondom. Nem tartom túl valószínűnek a létezését.
2022. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Danse azt mondtad a 18-20 centi túl nagy. Neked mekkora méret ideális?
2022. okt. 15. 22:12
 30/31 anonim ***** válasza:
Hossz tekintetében számomra az ideális az, ha nem kell minden mozdulatnál kínosan ügyelni arra, hogy ki ne csússzon (ha túl rövid) vagy meg ne sértse a méhszájamat (ha túl hosszú). Számszerűsíteni nem annyira egyszerű, mert nem szoktam lemérni, csak józan paraszti ésszel átgondolva mondtam, hogy a 18-20 problémás lehet.
2022. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!