Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, számotokra melyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, számotokra melyek a legfontosabb, és legkevésbé fontos tulajdonságok egy férfinál a négy közül?

Figyelt kérdés

Tegyétek fontossági sorrendbe.


- Helyes arc

- Vonzó test

- Nagy pénisz (17-20 cm)

- Vastag pénztárca



2022. okt. 14. 20:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de a diplomás tanárok miért is tüntetnek?

Mekkora szarban lehetnek, ha egy sikeres vállalkozó is azt mondja, hogy az átlag magyar kereset úgy nettő 250-300 ezer körül van.

Le kéne szállni a magas lóról, a havi 4-5 százas fizu már kimagasló eredmény.

Magyarországról beszélünk EMBEREK!!!

2022. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
5-6 éve volt a főnöki/vezetői fizu 500 úgy, hogy éjszaka is csörgött a telefonja! A parlamenti képviselőé úgyszintén, pedig csak annyit tett, hogy leült a székre. Lehet hogy emelkedtek azóta a bérek (sőt biztos), de ne az EU-s fizetésekhez viszonyítsunk.
2022. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Pont ebben a sorrendben, ha a nagy péniszt ideális méretű péniszre cseréljük. 18-20 centi már több a kelleténél.
2022. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Egyik sem ebben a sorrendben.


Legyen intelligens, kedves, figyelmes, gondoskodó és engem nagyon vonz, ha valaki titokzatos. Szeretem a titokzatos , csendes pasikat.

2022. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
27%

#8 #10

Netto 532 (plusz juttatások)

Mert ez annyira hatalmas fizetés?

Nem hiszem, és igen nő vagyok.

(Beszerző vagyok egy multinál) az én fizetésem egyébkent kb az alja!

Most készülök váltani, mert keveslem a pénzt, nemsokára felszabadul a helyem!

SAP ismeret, illetve targyalókepes angol+német nyelvtudás kell! (Diploma sem feltétel)

2022. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és csak olvasom itt a kommenteket. Édes Istenem.... szeressem őt, ahogy embert szeretni lehet tarsadul és ezt várom vissza.



33/N

2022. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a legfontosabb egy nőnek ,egy àtlag gyks szerint?


- Chad megjelenés

- nettó nyócszàz

- A6 nem hitelre

- saját lakás minimum kettő

- 20 cm pénisz

- minimum 190 magas


Elvárás a nők felé:

- maximum 22 éves

- bomba alak

- független , gyermektelen

- instamodel

- ha ràirnak max 1 percen belül vissza kell írnia

- ha csettintesz csicska hopp van, jöjjön de màn

- Legyen nyitott az anàl szexre


Ahogy olvasom a fórumot, kb ilyen elvárások vannak , ezen a torz ..íze cèlravezető platformon

2022. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Helyes arc

2. Vonzó test

3. Vastag pénztárca

4. Nagy pénisz


Amúgy ezzel a farok mizériával kapcsolatban apum fogalmazta meg a tutit pepitában:


"Ez olyan, mint a nők, akik izgulnak a mellméret miatt. Gondolatban vonzó a nagyobb, de adott nőnél kit érdekel? Az a lényeg, hogy egyben legyen."


És ő a ti megfogalmazásotokban Chad, másból nem állt ki élete első kb. 30 évében, mint a csajozásból, mai napig első dolga flörtölni, ha partnert talál hozzá. Mint lánya, meg nem merném kérdezni, hogy hány szexuális partnere volt.

2022. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
#18 Te lehet hogy így vagy vele, de sok nő van akinek életbevágóan fontos az a "feszítő érzés" a hüvelyében.
2022. okt. 15. 19:52
 20/31 anonim ***** válasza:
#19: De ezt mire alapozod?
2022. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!