Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostmár mindig felfog kavarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár mindig felfog kavarni a látványa?

Figyelt kérdés

3év 8hónap együtt járás után szakítottunk a volt párommal, minden 5hónapja volt!

A szakítás után nem találtam a helyem, nagyon szerettem őt!

Picit még most is.

Na és 2hónapja van barátom!2szer láttam eddig az exem és amikor meglátom nagyon felkavar, sírok ha egyedül vagyok, és úgy érzem nagyon szeretem jobban mint a mostanit.De ha nem látom nem is érdekel!Mit tegyek hogy akkor se essek kétségbe ha meglátom????



19/L


2010. szept. 27. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, nyugi.
2010. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 komasa ***** válasza:
Egyetértek!! Az idő rendet tesz majd a lelkedben! Fel a fejjel!
2010. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha meglátod , felkavar , akkor sírás helyett sportol mondjuk kocogj vagy sétálj átgondolsz mindent ,és levezeted a feszültséget , és hullafáradtan beesel a jelenlegi pasid karjaiba aki majd körülugrál , és megérted , ő jobban megérdemel mint az exed
2010. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emlékek csupán. De ha az ember nem sírni szokott amiatt, akit szeret.
2010. szept. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!