Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne érdekes így (össze) költözni?

Figyelt kérdés
az van, hogy még igazából csak ismerkedés szinten tartunk a sráccal, egy koleszban lakunk, de rühelljük a helyet és muszáj lépni innen és úgy alakult, hogy nem lesz kivel mennem és ő felajánlotta, hogy költözhetek vele.. szerintetek gáz lenne tényleg vele menni? Mármint ez milyen már nem? vagy nincs min parázni?
2010. szept. 27. 00:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért a levetett bugyijaidat ne hagyd szétszórva, mert lehet megszagolgatja mikor nem vagy ott!
2010. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább vele, mint egy vadidegennel, nem?
2010. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sztem mindent bele!! A Végén még annyira össze"melegedtek", hogy lesz egy szép párkapcsolat és tovább építítek a "terveidet" Gondolj bele, minden nap hazajártok jobban megismeritek egymás Ő lesz a végén az igazi, ha így jön ki minden nap este tudtok aludni együtt boltba járni megbeszélni a tanulnivalókat. S esténként együtt aludni. Hidd el, ennél jobb SOHA nem térténhet Veled. Minthogy ilyen fiatalon megtehesd, hogy minden este a talán leendő pároddal laudj, éld a fiatal életedet, s később elmondhatod h több évtizede együtt vagytok. Azért gondold át amit írtam. Később már a szétszór zokni, alsó sem fog zavarni, ha Te rángatod le róla!:)
2010. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
huuh, jó sok válasz érkezett:D Hát, igazából tök jól elbeszélgetünk, meg stb, de abszolút nem olyan, hogy párkapcsolat..juj:D nem, amúgy meg életvitel szinten teljesen ugyanolyan, mint én, ebből nem lesz gond. Nekem csak egy hely kell, ahol tudok este aludni, egy saját szobában. Meg a kis pic*a 1sősök teljesen kiidegelnek már. Köszi amúgy a válaszokat:D, holnap már költözünk is!:D
2010. okt. 1. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!