Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok mi számít nyomulásnak? Mikor érzitek azt, hogy ennek a nőnek bejöttök, vagy lefeküdne veletek?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön az egyik csapattársam, hihetetlenül vonz szexuálisan. Gyakran keressük egymás társaságát, én sokszor mosolygok rá, néha megérintem meg bókolok neki. Lehet túl sok vagyok neki, nem akarom, hogy azt higyje meg akarom d*hatni magam. (mégha így is van) Nálatok mik azok az apró dolgok, amiből lejon, haegy nő akár tőletek valami? És hol van a határ, hogy valaki kifejezi a tetszését, ami imponál nektek, vagy már átmegy kellemetlen és szánalmas nyomulásba?
2022. okt. 7. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint az itteni férfi felhasználók többsége én sem tudom azt hogy milyen amikor egy nő nyomul rám. Soha a büdös életembe nem nyomult rám senki.
2022. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!