Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megszólítani a lányokat?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem vagyok ilyen óriási Casanova, még nem volt barátnőm:( (pedig nem vagyok olyan vészesen ronda , odafigyelek magamra, sőt mostanában egyre inkább meg vagyok elégedve magammal, pedig higyjétek el elég kritikus vagyok ilyen szemszögből, és azt veszem észre egyre több lány megnéz) Szoval egyre több lány megnéz(vagy csak azt hiszem?áááááá nem tudom sose eldönteni) és mégse , mégse merem megszólítani őket, mert ott a kis ördög, hogy mi van ha mégse engem nézett, tehát úgyse jövök be neki és a többi és a többi, tehát felesleges erőpocséklás, időpocséklás, és felesleges csapás a maradék kis önbizalmamnak, ami magától is a béka segge alatt van, nem kell ehhez segítség neki. Egyszerűen leblokkolok elkezd járni az agyam és vége. Ha meglátok egy lányt aki tetszik inkább elmegyek mellette... :(Ti mit tesztek ilyenkor? Lányok ti mit tanácsoltok? Mennyire néztek hülyének egy majdnem idegent aki csak úgy odamegy hozzátok beszélgetni? Esetleg főiskolán valami kitalált indokból, ottfelejti magát a srác, és úgy? Valami segítséget kérnék, mert kezdem elveszíteni a hitemet magamban már megint áááá

20F


2010. szept. 26. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmet úgy ismertem meg, hogy összekevertem valaki mással, ő meg berágott rám :) lassan három éve :D
2010. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bosszúból beléd szeretett.:D
2010. szept. 28. 22:16
 13/16 anonim ***** válasza:

menj el pszichiáterhez és írass valami kedélyjavítót, vagy inkább igyál pálinkát amit én is szoktam csak sajnos én elég könnyen alkoholista leszek, ha nem figyelek, mivel a családba 3 ember kivételével mindenki alkoholista férfiak, nők, mindenki

ez már elég gyakori, hogy a részegek az árokba behugyoznak és ott alszanak, de nem kell ennyit inni, meg ennyire föloldódni, hogy még ki se érsz a kocsmából és már összehugyozzad magadat


amúgy a kedélyjavítót vagy valami dilibogyót írass dokival, ha főiskolára jársz, ezért írtam följebb is a gyógyszert mert egyetemre nem nagyon kéne alkoholizálva menni.

az még kevesebbe is lesz, mint a bolti pálesz ára


amúgy gáz ilyeneket szedni csak megsúgom, én már megjártam a süllyesztőt is de nem szedtem mégse semmit

2010. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Én sem mondanám magam egy "Casanovának" de szvsz amint rájössz, hogy tetszik menj oda és mondj valamit, legyen akármi is az, (bevett: idő, merre van?, nem tudod hol találom?, Te itt dolgozol?, Gyakran jársz ide? stb. stb...)

A lényeg, hogy gyors legyél és spontán :) ne legyen időd a tudatalatti blokkolásra. Egy egyszerű indításból is hosszú beszélgetés szám/MSN/Mail csere is lehet...

2010. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tanulj Clint-től,így kell ezt csinálni!

[link]

2010. szept. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, h nem mered megszólítani
2017. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!