Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem megszólítani a lányokat?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nem vagyok ilyen óriási Casanova, még nem volt barátnőm:( (pedig nem vagyok olyan vészesen ronda , odafigyelek magamra, sőt mostanában egyre inkább meg vagyok elégedve magammal, pedig higyjétek el elég kritikus vagyok ilyen szemszögből, és azt veszem észre egyre több lány megnéz) Szoval egyre több lány megnéz(vagy csak azt hiszem?áááááá nem tudom sose eldönteni) és mégse , mégse merem megszólítani őket, mert ott a kis ördög, hogy mi van ha mégse engem nézett, tehát úgyse jövök be neki és a többi és a többi, tehát felesleges erőpocséklás, időpocséklás, és felesleges csapás a maradék kis önbizalmamnak, ami magától is a béka segge alatt van, nem kell ehhez segítség neki. Egyszerűen leblokkolok elkezd járni az agyam és vége. Ha meglátok egy lányt aki tetszik inkább elmegyek mellette... :(Ti mit tesztek ilyenkor? Lányok ti mit tanácsoltok? Mennyire néztek hülyének egy majdnem idegent aki csak úgy odamegy hozzátok beszélgetni? Esetleg főiskolán valami kitalált indokból, ottfelejti magát a srác, és úgy? Valami segítséget kérnék, mert kezdem elveszíteni a hitemet magamban már megint áááá

20F


2010. szept. 26. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tök ugyanez vagyok, csak lányban :P Amúgy én nagyon örülök, ha valaki csakúgy megszólít és beszélgetünk, csak akkor kínos az egész, ha nekem egyáltalán nem jön be, viszont látom rajta, hogy én nagyon tetszek neki. De fordított helyzetben én még sosem kezdeményeztem fiúknál. Egyszerűen gyáva vagyok ehhez, meg az olyan fura, hogy egy csaj szólítson le egy srácot. De pont ugyanazt teszem, amit te, elmegyek mellette és kész :( 22/L
2010. szept. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na ez az ott akadok el, mi van ha nem jövök be neki. Még akkor se szólítom meg, ha majd kiesik a szeme, és a környéken egy fiú sincs, csak én.
2010. szept. 26. 22:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ha nem zavar a 20f, 22l felallas, itt a lehetoseg egymast leszolitani. Msn-cim csere, aztan a tobbi. Sok sikert:)
2010. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Elmesélem, hogy engem hogyan szólítottak meg egyszer. Nagyon aranyos szerintem, remélem, segít majd :)

Odajött hozzám a pasi, hogy szia, te véletlenül nem a ...ben dolgozol? Mondtam, hogy nem. A válasz:

De kár, pedig akkor minden nap találkoznánk!


Szerintem nagyon kedves és egyáltalán nem tolakodó, és mégis frappánsabb, mint az időt megkérdezni :)

Tivább is fejlesztheted a választ, hogy de kár, akkor minden nap látnám a szép szemed vagy mittomén. És ha felveszi egy lány a szemkontaktust, akkor igenis próbáld meg! Max nem jön össze, csak másodjára. vagy harmadjára. De még mindig jobb, mint meg se próbálni :)

Üdv, egy 10 év után elvált, tehát randizás terén épp ilyen béna 27/N

2010. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Maga a kezdés, hogy nem a ... dolgozol béna, de a folytatás már jó:)
2010. szept. 26. 22:54
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért jó, mert nekem először le se esett, hogy ez tulképp leszólítás. Csak azután, hogy folytatta :)

Tehát még van visszakozási lehetőség! :D

Hajrá fiatalok!

27/N

2010. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nézd meg az amerikai pite 7 részét, aztán nézd meg mégegyszer. aztán megint. és ezután újra :D és utána menni fog minden :D meg gondolj arra hogy mit veszíthetsz... semmit. ha nem mész oda akkor meg végig benned marad hogy nem mentél oda. így meg nem fog pofáncsapni ha esetleg nem jössz be neki...
2010. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amerikai pite 7 hmm azt kb 4szer láttam, de most már megnézem mégegyszer ezen ne múljon :)
2010. szept. 26. 23:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Most elképzeltem magam, ahogy megkérdezem egy lánytól, szia te véletlenül nem a tescoban dolgozol... de kár, pedig akkor minden nap találkoznánk. Fura, nem rossz ötlet csak fura. Minden kezdet nehéz, de ez különösen :(
2010. szept. 26. 23:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is pontosan úgy vagyok mint te meg az első komizó :) nekem tetszik egy fiú a suliban és szoktunk is beszélgetni,de egyikünk sem mer elöbbre lépni,nagyon idegesít már ez,de nem merek tenni ellene :(
2010. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!