Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lányok! Mit tegyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Mit tegyen egy ilyen lány? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok, mogyoróbarna hajú, kékszemű lány vagyok, kis túlsúllyal... mindenki azt mondja, h nem vészes, és jazz-balettra is járok (csoportelső vok:)). Hiába vannak nagyon édes fiúbarátaim, akik haverilag és érzelmileg is támogatnak, azért én elég bizonytalan vagyok. Nem tudnátok (((a "Foggyá le! R*banc..." tanácson kívül másféle))) tippet adni, hogya hívjam fel magamra a figyelmet? Mármint a fiúkét - mert hiába van tíz-húsz igazi söröznihívós, röhögcsélős haverom, azért egynek, aki végre felfigyelne rám, nagyon örülnék. És gondolom, nem vagyok egyedül:)) Előre is köszönöm a tippeket! Puszi.

ui: azért is lenne fontos, mert zenélek, és ott nagyon fontos az önbizalom. az pedig nekem rohadtul nincs...:( nincs az az idegen szavak szótára, amiben benne van, miket gondolok magamról...


2010. szept. 26. 20:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hú, gyerekek, mindenkiek köszönöm a jótanácsokat:)) egészen jó kedvem lett^^ mindenkinek legyen szép napja!! puszi:)
2010. szept. 28. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!