Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lányok! Mit tegyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Mit tegyen egy ilyen lány? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok, mogyoróbarna hajú, kékszemű lány vagyok, kis túlsúllyal... mindenki azt mondja, h nem vészes, és jazz-balettra is járok (csoportelső vok:)). Hiába vannak nagyon édes fiúbarátaim, akik haverilag és érzelmileg is támogatnak, azért én elég bizonytalan vagyok. Nem tudnátok (((a "Foggyá le! R*banc..." tanácson kívül másféle))) tippet adni, hogya hívjam fel magamra a figyelmet? Mármint a fiúkét - mert hiába van tíz-húsz igazi söröznihívós, röhögcsélős haverom, azért egynek, aki végre felfigyelne rám, nagyon örülnék. És gondolom, nem vagyok egyedül:)) Előre is köszönöm a tippeket! Puszi.

ui: azért is lenne fontos, mert zenélek, és ott nagyon fontos az önbizalom. az pedig nekem rohadtul nincs...:( nincs az az idegen szavak szótára, amiben benne van, miket gondolok magamról...


2010. szept. 26. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Relax baby,relax!Merre laksz?:D
2010. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írok neked privit és segíthetek bármiben:) Persze ha nem gond:)

18/L

2010. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egészen nyugodtan, megköszönném^^
2010. szept. 26. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Anikó, te vagy az?
2010. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Irtam is:)
2010. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mennyit foglalkozol magaddal?Hogyan öltözködsz?


Szerintem fontos,hogy rendszeresen foglalkozz magaddal.

Régebben eléggé rendszertelenül foglalkoztam önmagammal.

Most már rendszeres.Szombaton vagy vasárnap (inkább vasárnap) magammal is törődök.Kipihenem a hét fáradalmait,ilyenkor már elegem van mindenből,kész vagyok idegileg,fizikailag.Úgyhogy ilyenkor leradírozom az arcomat,tonikozok,esetleg előtte kigőzölöm az arcomat.Megmosom a hajamat,teszek rá balzsamot is.Lezuhanyozok,bekenekedek,bekenem az arcomat is.Este lefekvés előtt bekenem és megmasszírozom a talpamat is.Rendbe rakom a körmeimet,kiszedem a szemöldökömet.Közben a kedvenc zenéimet hallgatom vagy éppen relaxálós zenét.

Ebéd után szoktam aludni (de csak vasárnap).BL időszakban pedig nézem a kézilabda meccseket is.

És ezzel olyan jól feltöltődöm.

Nagyon jó érzés kicsit törődni magammal,nem gondolni semmire,csak úgy lenni és lazulni.

És így új erővel kezdem a következő hetet:)


Te is beiktathatnál hetente 1-2 ilyen órát.

Esetleg változtass a ruhatáradon.Menj el vásárolgatni valamelyik barátnőddel.Kérd ki a véleményét.Próbálj ki új stílust.Persze olyat ami illik az alakodhoz:)

Az a fontos,hogy megtaláld önmagad.Ha megtalálod önmagad és elfogadod magad az látszani fog rajtad.

Hidd el,hogy te is vagy legalább olyan jó lány,mint a modell alkatúak:)


Régebben nem voltak fiú ismerőseim,haverjaim.Amióta megváltoztam már elég sok fiú haverom van.Igen,csak haverok...de legalább megnyíltam a fiúk előtt,jókat beszélgetek velük,hülyéskedünk stb.

Ez is nagy szó.Ezt szerintem annak köszönhetem,hogy elfogadtam magam.Most már csak magamnak akarok megfelelni.Nem érdekel,hogy ki mit gondol rólam...úgysem lehet mindenkinek megfelelni.Elég ha saját magamnak megfelelek!

Azzal,hogy elfogadtam magam ilyennek sokkal vidámabb is lettem.Sokat mosolygok:)

Gyakran az utcán is mosolyogva megyek és nézelődök,míg 1-2 éve még kb. lesütött szemmel,komolyan,céltudatosan mentem ahova kellett és kész.


Remélem tudtam segíteni!

15/L

ui.:ha gondolod írhatsz privit és beszélgethetünk még:)

2010. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ahogy leírod a külső megjelenésed szerintem nagy baj nem lehet benne az a kis túlsúly lehet hogy még jól is jön mert hát nem minden pasi szereti a csontkollekciókat! Ne aggódj ami késik nem múlik! 20/L
2010. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
így a leírás alapján egész aranyos lánynak tűnsz. Mit értesz a kis túlsúly alatt? Pl. megasztárban a Lakatos Yvette sem vékony, de nekem tetszik (úgy értem testalkatra, amúgy nem) tehát ha olyasmire gondolsz mint amilyen Ő, azzal nincs gond. Ha annál több felesleged van, az már szerintem elég nagy hátrány.
2010. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megkaptad? :)

18/L

2010. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia Drága, én 18 éves vagyok, lány. Rajtam sok a "felesleg" ezt be is látom. De nem érdekel. Az igaz hogy pasim nincs, de nem egy akart velem járni. Joformán csak fiu barátaim vannak. Igaz a "szopatás" benne van a dologban, de ilyenkor nem csendbe kell lenni, hanem visszaszolsz. Ennyi, nem láthatják rajtad azt h konnyen osszetorsz! Ha Gondolod vegyél fel skype-on. Ott szívesen adok neked nagyon jo tanácsokat, jol belelátok az emberekbe :) (A skype nevemet privátban leírom )
2010. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!