Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem élnek párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem élnek párkapcsolatban vagy nincs alakulóban nekik semmi azoknak miért nincs?

Figyelt kérdés
Rem érthető a kérdés arra lennék kiváncsi hogy akinek nincs barátnője/pasia azoknak miért nincs? Nem jön össze vagy nem talál olyat akivel járna meg ilyesmik...
2010. szept. 26. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

- Félnek kezdeményezni

- Most szakítottak és nem akarnak újat 1 ideig

- Jobban érzik egyedül magukat (kényelmesek)

2010. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs olyan, aki elviselne, járna velem. :) */L
2010. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mert nem akarom tönkretenni egy csaj életét sem :O :D

18/F

2010. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát nemtom

az elmúlt napokban én is ezen agyaltam és arre jutottam, hogy lehet azért nincs, mert

1. túl válogatós vagyok és lehet lejjebb kellene tennem a mércét

2. foglalt az össze szóbajöhető csaj a környékemben


szerintem vmi ilyesmik lehetnek a gondok :S

2010. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyébként nálam is ez a helyzet hogy:

1 nincs aki elviselne és járna velem

2 szinte az össze csaj foglalt aki nekem is bejön...


és egy nagyon jó kérdés hogy így hogy jöjjek össze bárkivel is? az egyik fele azt mondja hogy már van vkije a másikfelének meg nem jövök be:S...

2010. szept. 26. 18:06
 6/10 anonim ***** válasza:

hát basszus mert nem jön össze...

Ilyen kérdést!

Bocs a kifejezésért, de r*hadt nehéz mostanában normális párt találni. Diszkóba nem járok, mert nem szeretek, máshol meg szintén nem lehet ismerkedni. Ápolom magam, próbálok csinos lenni és a kommunikációval sincs bajom, mégsincs senki, akinek kellenék. Ez van. Fél év alatt egyetlen randit nem kértek tőlem, annak ellenére, hogy szívesen töltik velem a szabadidejüket...Én meg nem megyek oda egy sráchoz sem, mert konzervatív lévén elvárom, hogy a férfi kezdeményezzen...

Nehéz dolog ez az egész, mert sokan normális lányt keresnek, akik megbecsülik a kedvességüket és hűségesek, mégsem veszik észre azokat, akik erre képesek lennének. Nem mondom, hogy gyönyörű vagyok, de annyira csúnya sem, hogy ne vegyenek észre. Nem is értem sokszor mi a gond, mert érdeklődnek, de ennél tovább egyik sem megy...

Néha elkeseredek ezek miatt, de aztán eszembe jut, hogy mégsem dől össze a világ, ha egyedül kell lennem. Nem leszek társfüggő, és nem teszem mástól függővé a boldogságomat. Jó ez így, majd jön olyan, aki belémszeret. Csak ki kell várni.

2010. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan lány aki eltudna viselni. :D :D

Meg egyébként is csöndes tipus vagyok, ez meg elég nagy hátrány csajozáskor.

2010. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén én is a csöndesebb típus vagyok (25f). Majd lesz, nem csinálom össze magam. Most ismerkedek egy lánnyal, átlagos kinézetű, ámde jó szívűnek néz ki. Meg kell ismernem jobban is. (Az a helyzet, hogy én kicsit lassabb vagyok, jön a nagy lángolás és én ezt nem arra fordítom, hogy letámadom és nem engedem, meg felöltöztetem mindennel, hanem kivárok. A fellángolás 1 hét alatt lemegy egy normális zsintre és akkor tisztábban látom a másikat és meg tudom ismerni. Evvel elkerlhető az, hogy együtt töltött évek alatt sem ismerem jobban, mint aki még sose látta.)
2010. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert kövér vagyok és csóró

f/20

2010. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nincs barátom,mert nem találok olyan srácot akivel szívesen lennék.

Vagyis úgy fogalmazok,hogy olyat nem találok,akivel kapcsolatban érzem azt a bizonyos pluszt.Most is megismertem egy srácot,nagyon jófej,humoros,tök jókat beszélgetünk.De!Nincs az a plussz ami kellene,vele igazából tök jó hülyéskedni,de pl. sosem beszéltünk még komolyabb dolgokról meg nem is jön be.


Talán túl magasan van a mérce...de akkor pedig inkább legyek egyedül.Nekem nem kell olyan pasi aki nem becsül meg.


Másrészt szerintem nem is vagyok egy világszépe,inkább átlagos...Azért próbálom kihozni magamból a maximumot:)


Egyébként most még tök jól meg vagyok fiú nélkül.Bár néha már rám tör az az érzés,hogy megőrülök.Főleg akkor érzem ezt,amikor megyek az utcán és látom a boldog párok kéz a kézben sétálgatni,beszélgetni...

De majd csak eljön az én időm is;)

15/L

2010. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!