Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál esélyt nekem? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt nekem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy jó darabig összejártunk,ám én nagyon durván megbántottam őt miután bevalotta nekem h szerelmes belém. lek.urváztam,és egy haverommal jól kiröhögtük,meg szivatta a haverom h hozzá is járogasson fel meg ilyenek.

Nagyon sokáig nem is beszéltünk azóta,de mostanában,megint találkozgattunk. nem beszélünk arról h a múltban mi történt. Néha látom rajta h fél velem kettesben lenni,mintha arra számítana h megint elmondom mindennek. Én nagyon megbántam h úgy viselkedtem vele. Szerintem ő még érez vmit irántam,mert különben nem talizna velem. Szeretném ha több is lenne a dologból,de nem tudom hogyan mondjam neki. Soha nem beszélünk kettőnkről h mi lesz a továbbiakban. Reggelente mikor elkísérem hazáig egy darabig,akkor mindenféléről beszélünk de kettőnkről nem. Én nem akarom feltépni a régi sebeket azzal h bocsánatot kérek tőle. Nem tudom mivel vehetném rá h legyen a barátnőm ugy rendesen. Egyáltalán megpróbáljam? ma azt mondta nekem h többet nem jön el. nem tudom h ezt komolyan gondolta vagy sem.

25 F


2010. szept. 26. 16:50
 1/9 Sajtoskifli ***** válasza:
100%
Pedig szerintem meg kéne beszélnetek, mert az eléggé nagy f*aszság volt. Mond meg, hogy milyen állati nagy barom voltál, ha meg érez valamit, megbocsát. Örökké nem halaszthatod
2010. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én tuti 100 h nem adnék neked semmifajta esélyt. Egy embernek se szoktam hagyni h állatként kezeljen, még barátomnak se. Ha a csajszinak is van egy kis esze elkerül.
2010. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De mért ku.rváztad le?Szerintem mindenképp bocsánatot kellene tőle kérned.Talán hivatkozhatnál arra, h megijedtél a saját érzéseidtől, és fontosabb volt, hogy mit gondolnak a haverok és csak ezért szivattad, de nem gondoltad komolyan. Meg persze, hogy mostanra már megváltoztál és többet nem leszel bunkó.

Másrészt ha jól vettem ki a szavaidból, nem jártok rendesen, csak néha összejártok dugni. Szerintem pontosan azért mondta, hogy nem megy tööbet, mert normális kapcsolatot akar, szóval ha megmondod neki, h te is ezt akarod szerintem bele fog menni.

20/L

2010. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom h barom voltam :S

Már rég bocsánatot kellett volna kérnem tőle,de ő nem hozta szóba én meg nem akartam rá emlékeztetni.

Sztem ő biztos érez irántam vmit,különben azok után amit csináltam nem talizott volna többször is.

2010. szept. 26. 16:58
 5/9 A kérdező kommentje:

nem tudom h miért mondtam neki ezt :S az elején mikor megismertem én akartam h legyen a barátnőm,de ő nem akarta. És mikor meg már ő akarta volna nekem már nem kellett ugy mint barátnő. Csak összejártunk,és mivel ő ellenkezett ugy gondoltam így jó neki is. Aztán egyszer csak irta h szeret és azért jön mindig,én meg akkor k.urváztam le és szivattuk kicsit haverommal.

Most meg ugye nem beszélünk arról h mi történt,és nem is nagyon akarom emlékeztetni rá,nehogymeg utáljon

2010. szept. 26. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj bocsánatot! Ha erre nem vagy képes ne várj tőle semmit! Lehet, hogy szeret, de nem fog veled kezdeni addig! Az biztos! Ha szereted bocsánatot kérsz! Ez a minimum...
2010. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora egy f*sz vagy!

25 éves létedre,ilyen agyi szinttel rendelkezel? Szánalmas..Szégyelld magad..Szegény lány..Te magad se tudod miért,de összetörted egy lány szívét..Neki is vannak érzései,mire volt ez jó? Szemét állat vagy...:/

Ha van egy csöpp esze,nem jön veled össze..Ha mégis,akkor sajnálom,hogy ennyi büszkeség nincs benne...

Nem tudom fordított helyzetbe te mit csinálnál..Szerintem elküldenéd a p*csába..Hát ezt érdemelnéd Te is!

15/L

2010. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

simán hülyítheted még nyugi

ha lenne tartás a lányban szóba se állna veled, nemhogy veled sétálgatna

bármit megtehetsz vele ne aggódj

csak ügyesen

2010. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

09-26 18:39

Ott a pont...

2010. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!