Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

160 cm,55-56 kg,nem túl vékony,inkább nőies alkatú,kerek a feneke,közepes melle van(80B),kicsit husis.Hosszú hullámos fekete haja van,sötétbarna szeme,kreol bőre,nem sminkeli agyon magát,nincsenek méteres műkörmei.Az arca nem az a tipikus "baba arc",inkább felnőttesebb,karakteresebb arca van.Szereti a sört,a focit,a Forma 1-et,a kocsikat,mocikat,de imád vásárolni is,és öltözködni,szereti a divatot,nőies dolgokat is.Imád táncolni,bulizni,sportolni,és inni is,de tudja hol a határ.Tud és szeret is főzni-sütni.Az ágyban is jó:)Kedves,megértő,ha valakit szeret,azért mindenre képes.

Gondoskodó,hűséges típus,néha kicsit türelmetlen,és féltékeny sajnos.

Járnátok egy ilyen lánnyal?

Kort is írjatok!:)

Köszi szépen:)


2010. szept. 26. 09:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen. Csak túl tökéletesen hangzik, létezik ilyen nő?:)

21

2010. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem létezik, senki se tökéletes. A kérdező erőteljes önbizalomhiányban szenved, amit itt próbál pótolni, és idejött vigasztalódni is ugyanis egyetlen srácnak sem kell...
2010. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

20 éves vagyok,és nem azért tettem fel a kérdést,mert önbizalom hiányban szenvedek,csak kíváncsi vagyok a véleményekre.Lehet hogy nem pontosan ilyen vagyok,vannak hibáim még ezeken kivül biztosan.

Képet nem tennék fel inkább ha nem haragszotok:)

2010. szept. 26. 13:24
 14/16 anonim ***** válasza:
...nem haragszok, de azért privátban küldhetsz egy képet,ha akarsz!:D
2010. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10.19-es!

Nem e földön járó filozófusnak tetszik lenni, ezzel az bölcs közhely-ízű kinyilatkoztatással...? D

2010. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen
2010. szept. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!