Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüzesség miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség miért olyan fontos dolog?

Figyelt kérdés

15leszek 2hónap múlva,és van egy srác 20éves,valószínű,hogy összefogunk jönni=)

mondtam anyámnak..aztán elkezdi várjak még a pasizással 1évet,mert hogy ő már biztos le is akar velem feküdni.


De nem értem miért baj ha lefeküdnénk?


Én már több mint 2éve odavagyok a srácért,és most,hogy lehet hogy összejövünk nem fogom feladni!

Ha lehet lécci normális válaszokat írjatok:)


2010. szept. 25. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Második és utolsó mondd igazat!


Tudod egyáltalán mi az a szerelem? Fel fogod mit fogtok csinálni az aktus alatt? És azt megérted, hogy lehet megjátsza magát? Nem is egy van aki azért csinálja, hogy minél fiatalabbakat dugjon meg. De te tudod. Ahogy azutolsó mondta: "de utána ne bőgj.."

2010. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vajon a pasi is annyira odaig van toled mint te tole? Hiszen azt mondtad hogy meg nem is jottetek ossze, ergo nem jartok. Szerintrm sem artana meg varnod mert az elso maradando elmeny lesz.. Akar jo, akar rossz ertelemben. Meg nekem ilyen korban a krkulonbseg is egy kicsit sok... Ha te 20 lennel o meg 25 akkor az tok rendben van de 15 es 20... Hat nem tudom...
2013. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Még szerintem ezzel várj, mert elég fiatal vagy és különben is ha egy 15 éves lány elveszti a szüzességét az szerintem túl korai, és nem normális dolog!
2013. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 stevejones ***** válasza:
Azért, mert visszafordíthatatlan, és Isten a házasságon belülre teremtette a szexualitást. Csak az emberek tették tárggyá szabad prédává, ezért is történik annyi rossz. HA vársz vele a nászéjszakáig, azzal óriásit nyersz, hiszen igazi erényes és visszafogott nő leszel, akivel érdemes lesz egy tisztességes fiúnak leélni az életét. Nem beszélve arról, hogy az összes nem várt következményeket is kikerülheted vele (lányanyák, abortusz, fertőzések mesterséges fogamzásgátlás). Szóval gondold meg! Ja és sok olyan lányt ismerek, akik nem vallásosak, mégis féltve őrzik és csak az egyetlen igazinak (a tulajdon férjüknek) adják oda.
2021. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!