Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüzesség miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség miért olyan fontos dolog?

Figyelt kérdés

15leszek 2hónap múlva,és van egy srác 20éves,valószínű,hogy összefogunk jönni=)

mondtam anyámnak..aztán elkezdi várjak még a pasizással 1évet,mert hogy ő már biztos le is akar velem feküdni.


De nem értem miért baj ha lefeküdnénk?


Én már több mint 2éve odavagyok a srácért,és most,hogy lehet hogy összejövünk nem fogom feladni!

Ha lehet lécci normális válaszokat írjatok:)


2010. szept. 25. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert még egy 15éves szervezet nincs teljesen kifejlődve, meg még fiatal vagy.
2010. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Azért basz*i mert az mardandó élmény lesz. És lehet a srác csak megjátsza magát jól megkefél és ott hagy. Azért.

Anyukádnak igaza van...

2010. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

a srác nem olyan=) elég jól ismerem.

és én örülnék is neki,ha ő lenne az első úgy...=)

2010. szept. 25. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Évi te vagy az?:O
2010. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha érett vagy hozzá. De sokan úgy belemennek ilyenbe, hogy egyáltalán nincsenek felkészülve se lelkileg, se agyilag. Én például ennyi idősen még nem feküdtem volna le senkivel, mert tudtam, hogy még korai. Szóval ahogy érzed.
2010. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexnek a szerelmesek "játékának" kéne lennie, de manapság ha valakinek nem volt 10 partnere 12 éves koráig az ciki.
2010. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akk én ciki vagyok? :(
2010. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még vele! Én pl.19 voltam mikor először megtörtént a dolog és nem bántam meg, mert olyannal voltam együtt akit szerettem, szerelmes voltam belé és odafigyelt rám, még most is együtt vagyunk. :-)

23/L

2010. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem várj még vele! Én pl.19 voltam mikor először megtörtént a dolog és nem bántam meg, mert olyannal voltam együtt akit szerettem, szerelmes voltam belé és odafigyelt rám, még most is együtt vagyunk. :-)

--->

Én is szeretem,szerelmes vagyok belé,és nála jobban senkit sem fogok szeretni,és ezért is gondolom azt,hogy mindegy mikor történik meg,ha szerelmes vagyok=)

2010. szept. 25. 23:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor dugasd szét magad, de ne bőgj utána ha elhagy
2010. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!