Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma ott alszok a pasimnál de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma ott alszok a pasimnál de beteg (menstruálok) lettem. Nem gáz így?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk,ma le feküdtünk volna. Persze ez így kimondva nem volt,de tudtuk mind ketten. Mondjam neki h beteg lettem és hogyan? Ez így olyan izé..

17/L


2010. szept. 25. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most mit kell azon kötekedni hogy azt írta "beteg lettem"?


Lányok egymást közt így hívják, mi sem fikázunk titeket a fiús hülyeségeitek miatt.

(~betyárkörte)


Amúgy meg mond meg neki, mikor odaértél, hogy sajnos beteg lettél.

Amúgy meg ha téged se meg őt sem zavarja, akkor mehet a vérben harcolás is. (Bár mondjuk én nem tenném)

Szerintem meg fogja érteni :)

2010. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem volt belőle semmi probléma,csak aludtunk :)

Bár mikor mondtam neki h nem lehet semmi mert mesizek elég hülyén nézett,nem igazán tudta mit mondok :) Így mondtam neki h tudod beteg lettem,megjött. Nah,akkor le esett neki h miről is beszélek. Mondjuk kicsit csalódott volt.

Egyébként nem tartom betegségnek ezt a dolgot,de mégis csak másképp hangzik ha azt mondom "beteg lettem",mintha mondanám h menstruálok. Az olyan túl intim nem tartozik mindenkire,és már megszoktam h ha ugy van pl. suliba a tesi tanárnak is ezt mondom. Ciki lenne oda állni elé,és mondani h menstruálok így nem tudok ma úszni. Meg barátnőimmel is csak igy mondjuk. nem értem mi bajotok van vele,na mindegy. köszönöm a válaszokat

2010. szept. 26. 09:34
 13/13 anonim ***** válasza:
sztem a megjött pl nem intim kifejezés..de ha terhes leszel majd mondd akkor is h beteg vagy..:D nem tartozik mindenkire nem..?:) ennyi erővel.. nekem azt mondaná a barátnőm h beteg,azt hinném h beteg,de ha azt mondja h megjött,akkor tudom h megjött..ennyi a sztori sztem
2010. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!