Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy már beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy már beteg?

Figyelt kérdés
Ha valakivel szakít az első szerelme, akit imád, és nem tudja kiheverni 1 év után sem. Nagyon hiányzik neki a volt barátja.
2011. okt. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem "beteg", de meg kell tanulni elfelejteni. Persze ez nagyon nehéz :/
2011. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
57%
nem normális, de nem is betegség. az önsajnálat csak egy kényelmes állapot. az illető egy pocsolyában ül, ami igaz, hogy büdös, de legalább langyos és puha. nem akar onnét kimászni. ha akarna ki tudna.
2011. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ebben a témában, hogy normális vagy nem. Nekem 3 évig tartott és közben orvosnál is jártam, erős gyógyszereket szedtem, pedig mindent megpróbáltam, nem hagytam el magam.


Ha úgy érzed, hogy a mindennapi életedben akadályoz, vannak testi tüneteid is, akkor fordulj orvoshoz te is.


F/35

2011. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feldmütze ***** válasza:
Azt én se mondanám, hogy nármális, de van ilyen, valahogy túl kell rajta lépni. Habár én még fiatal vagyok, de tudom mit érzel. Engem két éve elhagyott az akkori barátnőm, akit nagyon szerettem, ráadásul a szakítás ... nem volt valami tisztességes ( szerintem ). Nagyon rosszul éreztem magam utána, csak ő járt a fejembe, majd mikor már úgy éreztem hogy nem érdekel mi van vele, összejött a leg jobb barátommal. Na, azután megint baromi szar napok következtek, aztán kezdett alakulni a dolog egy másik lánnyal, féltem is hogy 'átverem', mert még a másik lány kell, de szerencsére teljesen elfelejtette velem, nagyon boldogok vagyunk együtt. :) Szerintem próbálkozz ismerkedni más pasikkal, hátha valami megfog az egyikbe és Teis ugyjársz, mint én! Sok sikert!
2011. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!