Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, lányok és nők....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, lányok és nők. Nektek fontos, hogy olvasott legyen a személy, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy olvasott legyen? Vagy ez mellékes, ha alapvetően intelligens és máshonnan kulturálódik?

Melyik a jobb, ha sok témakörhöz hozzá tud szólni, de nem olyan mélyen. Vagy behatóan ismer jó néhány témakört / dolgot.


2022. aug. 31. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem igen, mondjuk én könyvmoly vagyok. Semmivel nem tud egy férfi úgy megfogni, mint avval, ha olvasott, művelt, intelligens.
2022. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előny / pozitívum, ha olvasott, de nem kizáró ok, ha nem kifejezetten olvasott legalábbis szépirodalmi téren, de azért kulturálódik, ismereteket szerez más tereken, és nem vágja a pofákat, nem sértődik be, ha néha megeresztek egy-egy irodalmi utalást, ha elvonulok olvasni, ill. nem fikázza az olvasást meg a könyveket fennhangon, és nem büszke arra kifejezetten, hogy utoljára az Egri csillagokat olvasta 6.-os korában.
2022. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos.

Nem pusztán azért, hogy elmondhassa magáról hogy művelt, hanem mert a szépirodalom az egyik kedvenc témám, az olvasás pedig már kistini koromtól fogva mindennapos volt számomra.

Ha ez közös bennünk, az hatalmas előny a szememben.

28N

2022. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen közös téma és közös érdeklődés valamiben. Aztán ha érdekel a férfi, én kiművelem magam az ő kedvenceiből is.
2022. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök, ha olvasott a párjelölt, de nem kizáró ok, ha nem az. Az viszont fontos, hogy ne érezze magát alsóbbrendűnek azért, mert én kifejezetten művelt vagyok, ő meg nem.

36N

2022. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem muszály a full okiság, egy köztes állapot okés.
2022. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Művelődni lehet más módon is, könyvek nélkül.

Viszont az olvasás a kedvenc hobbim, sokszor sokat beszélgetünk könyvekről a párommal, fura lenne ha ezt nem lehetne.

2022. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy érdeklődő legyen. Ne az legyen, hogy csak a kaja, tv, szex érdekelje, és semmi másról ne lehessen vele beszélni. Ha hall valami érdekeset, ossza meg velem, és érdekelje az, amit én akarok neki elmondani.
2022. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem fontos, de pozitívumként hat számomra.
2022. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon fontos!

Én is szeretek olvasni, sok témakörben jártas vagyok.

A szépirodalmi művek is jobbak könyvben,de filmen is megnéztem jópárat,és klassz dolog összehasonlítani! Az sem hátrány,ha a pasi műszaki - reál beállítottságú,és abban profi! De legyen egy 'általános műveltsége' kvázi legyen olvasott!😉 Szeressen hallgatni engem, amikor könyvekről beszélek... 👩‍🏫 32/N

2022. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!