Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakinek a szex a szeretetnyelve? Lehetséges, hogy egy férfi emiatt nem tudja őszintén szeretni a gyerekeit?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 16:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Igen és nem.
2022. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekeinek ehhez mi köze
2022. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Amikor valaki teljesen eltűnik a gyerekei életéből is, mert nem volt (elég) szex otthon?
2022. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2: Mivel csak a szexben, a szex által tudja kimutatni a szeretetét, ezért értelemszerűen a gyerekei felé nem képes kimutatni, hogy szereti őket.
2022. aug. 31. 16:12
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ilyen, az egyszerűen csak egy véglény.
2022. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nincs ilyen. Erzelmi analfabeta, szociopata, vagy valami egyeb sulyos mentalis betegsegben szenvedo emberek nem szeretik a gyerekeiket.
2022. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Vagyis az anyját meg az apját meg a testvéreit meg a barátait sem szereti? Abszurd.
2022. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, akinek a szex a szeretetnyelve. Testi érintés lehet, de azt a gyerekek felé is ki tudja mutatni: ölelés, simogatás, puszi, stb. Illetve a legtöbb embernek több szeretetnyelve is van.
2022. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
#7, vagy lehet őket megdugja.
2022. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Általában akinek a szex a szeretetnyelvei közé tartozik, annak jellemzően az érintés a szeretetnyelve. Vagyis nem csak a szex által tudja kimutatni a szeretetét, hiszen nyilván a szüleivel, testvérével, rokonaival, barátaival (gyerekeivel főleg) sem szexel, de bizonyára attól még szereti őket. De az érintés fontossága számára adott- ölelések, puszik, mittudomén, simogatások, stb. Gyerekeket ezen a módon jellemzően elég könnyű szeretni, legalábbis a legtöbb kicsi nagyon is szereti, ha ölelgetik meg csikizik meg dobálják őket meg összebújnak velük meg ilyenek, szóval simán lehet őket ilyen módon szeretni, sőt, minél kisebb és minél kevésbé tud beszélni, annál fontosabb ez a fajta szeretetnyelv, mert ezt már újszülöttként is értik és értékelik.

A szex meg nyilván a párkapcsolaton belül fontos szeretetnyelv, de azért zömében a szex nélküli alternatívák is működni szoktak az ilyen embereknél a szeretet kinyilvánítására/megélésére intim kapcsolatban is. Én is ilyen vagyok (mondjuk nő, pasinál nem tudom ez mennyire érvényes), csak ezért tudom ilyen biztosra :D

2022. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!