Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randizok egy sráccal már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy sráccal már egy jó ideje, de nem tudja a korom. Velem van a baj, hogy azt hiszem ha megtudja, a korom kihasználna?

Figyelt kérdés
ő 21 én 16, és beszéltünk róla, és 19-nek gondol (nem mondtam neki, hogy nem vagyok annyi, de azt sem, hogy igen)
2010. szept. 24. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet kihasználni, aki engedi. Nem attól függ, hogy 19 vagy 16 vagy. Egyébként meg elég butuska lehet, ha nem veszi észre...
2010. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az van, hogy többnek gondolnak az olyanok, akik 'nem ismernek', mint amennyi vagyok. Nem ő az egyetlen.
2010. szept. 24. 20:14
 3/5 Kitti0816 ***** válasza:
100%
Hát, ha te többet akarsz tőle, mond meg neki az igazi korodat.Hiába vagy 16, lehetsz 20 is, akkor is megvan rá az esély hogy kihasznál.De jobb az elején megtudni hogy mit reagál rá.Szerintem ne nagyon halogasd.
2010. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy többnek gondoljon, mint amennyi vagyok, mert az nem vezet jóra, tudom.
2010. szept. 24. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat alapja az őszinteség. Ha már az elején (hosszabb ideig) hiányzik, az nem jó indulás. Jobban teszed ha elmondod, vagy valahogy tudatod vele. Pl kérdezz rá, hogy hány évesnek tippel és akkor mond el, vagy ilyesmi.
2010. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!