Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudja magát sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja magát sok férfi magasabbnak?

Figyelt kérdés

Egy maroknyi olyan férfivel randiztam már aki appon mondjuk 178cm vagy 175 volt, közben meg élőben velem egy magas volt (168) vagy éppen hogy picit magasabb.

Nem gond a méret, de ne hazudjunk róla, amúgy sem az anyjuk vagyok, nekem nem kell hazudni.



2022. aug. 27. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudják hogy máshogy nem taliznál velük.
2022. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Amiért a nők vékonyabbnak és formasabbnak


Amúgy én Valósan 188vagyok

Mindig megkapom Te ilyen magas vagy?

2022. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak és nők sokasága hazudik. Vagy a magasságáról vagy a koráról, súlyáról, arcáról stb.


Nyilván azért csinálják, hogy nagyobb legyen a merítés. Egy pontig még rendben is van, hogy jobb színben akarjuk feltűntetni magunkat az ismerkedés során, de azért ilyen nagyon átlátszó hazugságokat kár megereszteni...

Na de a lényeg, hogy nemcsak férfiak hazudnak, és nemcsak a magasságukról.

2022. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Talnék velük.

Tudom hogy mindenki hazudik mindenről, de a kérdés nem arról szól.

2022. aug. 27. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4

Ott válasz: hogy nagyobb legyen a merítés.

2022. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Én például 2 cm-el kevesebbet mondok :)


Mindig azt hallom, hogy jujj így meg úgy szeretik a magasakat...meg a lóf@szt. Semmi előnyöm nem származott még abból, hogy 190 cm magas vagyok.

2022. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Én jobban szeretnék 180cm lenni 190helyett. De ha alacsony lennék tuti én is kamuznék. 45f de 190cmnél nem szoktam.
2022. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok ffi a 170 et se éri el.helyből kiesnének.

Nalam már a 180 van beallitva a szűrőn is. Mert nekem is elegem volt abbol hogy majdnem lefelé kell néznem egy ffira.

2022. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ez már öngerjesztő.

Anno valaki elkezdett hazudni, sokan átvették.

Azóta a nők levonják azt a pár centit, tehát nem mondhatja magát 170nek, hiába annyi, mert 165nek fogják hinni, és egyből balra megy

2022. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Úgyis oda a bizalom és vele együtt minden, ha találkozunk, és kiderül a turpisság. Engem még fel is dühítene, ha ilyen helyzetbe hoz, hogy csak a jólneveltségem miatt nem hagyom faképnél, élőben hanem udvariasan eltöltök vele egy kis időt.


Magas nőként legfeljebb viccből vagy kedveskedésből mondanám azt egy férfinak, hogy "kicsim", nem pedig azért, mert egymás mellett állva puszit tudok adni a feje búbjára. Érthetetlen, hogy miben bíznak: hogy az elbűvölő személyiségük miatt úgysem lesznek ejtve? Hát de: hiszen a 0. percben hazudtak valamiről.

2022. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!