Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik őszinte barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti83 kérdése:

Létezik őszinte barátság férfi és nő között? Ha igen hogyan, ha nem, miért nem? Tapasztalatok, példák?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 17:58
1 2
 1/12 199303 ***** válasza:
én egy ideig azt hitem h létezik. mert volt egy nagyon jo barátom legjobb fiu barátként tekintetem rá. évekig tök jo barátságba voltunk, és azt hitem ö is csak barátként tekint rám. egyszer elmentünk a margitszigetre sétálni. tök jol ebeszélgetünk mint mindig. aztán leültünk kicsit piheni a szökökut szélére. aztán ö egyre közelebb jöt hozám és megfogta a kezem végül megcsokolt. én meg hagytam neki. a csok után mondta nekem h ezt már nagyon rég ota meg akarta tenni csak nem tudta h hogyan mert félt h viszautasitom. most meg ugy láta h eljöt a tökéletes pillanat h megtegye. azota is együtt vagyunk:) bár soha nem gondoltam volna mert én csak mint barát tekintetem rá:) De ettöl függetlenül lehet van férfi és nö közöt barátság. bár én nem hiszek anyira benne föleg ezek után:) De mindenki máshogy vélekedik rola és lehet van a világba olyan akik csak barátok férfi és nö létükre:) 17/L bocsi ha hoszu válasz lett:)
2010. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy férfi és nő között nincs barátság. Azért nincs mert az egyik fél részéről idővel úgyis kialakul vmi, ami már nem tartozik bele a barátság fogalmába. Én is mondhatnám, hogy van sok fiúbarátom, és egyre sem tudnám azt mondani, hogy nem akart valamit tőlem valamikor. Számomra ilyen nem létezik. 23/L
2010. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Látom én leszek az első, aki azt mondja, hogy van. Tapasztalat. Amióta az eszemet tudom, csak fiúkkal barátkozom. Általános iskolában, gimiben, és most az egyetemen is fiúkkal vagyok. Igaz barátot most 2-t tudnék mondani nagy hirtelenjében, de mindegyik haveromhoz fordulhatnék bármikor, bármilyen esetben. Vissza térve a 2 igazi barátra, egyikkel sem merült fel soha, hogy több legyen, és tudom, hogy ez az ő részükről is így van, mert beszéltünk már erről. Mindkettejüket 12-13 éves korom óta ismerem. Szóval, igenis LÉTEZHET őszinte barátság férfi és nő között.

21/L

2010. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Létezik! Legjobb barátom is ilyen. Nekem is van barátom, neki is van barátnője, és nem vagyunk egymás esetei, de nagyon jóban vagyunk.
2010. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

NEM létezik,

MERT az egyik fél MINDIG többet akar.


Ebben senki sem lehet szilárdan meggyőződve (hogy a másik fél csak a barátja akar lenni), csak mindenki a saját akaratát ismeri.

2010. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jah,létezhet!

1-osztály óta az összes lánnyal barátkoztam most 8.-osok vagyunk mindig beszélgetünk szünetekben,msn-en ugy hogy szerintem van :-)

2010. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: egy barátságban feltételezzük az őszinteséget. És ha ezt mi megbeszéltük, ő is és én is azt mondom hogy nincs szó többről, akkor az úgy van. Ha valamelyik fél hazudik/eltitkolja, az már nem barátság.

3. voltam

2010. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, a nem létezikesnek címeztem.
2010. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem létezik, csak gyáva fiúk léteznek

ők az igaz barátok.

2010. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már egy csomó hasonló kérdés van az oldalon,nézz utána...
2010. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!