Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akit már 2 évvel ismertem meg és hát akkoriban sokat ittunk és lefeküdtünk egymással. Ugye ő itt csak látogatóban volt aztán ment haza. 200km re lakik tőlem. Beszélgettünk még egy ideig chaten de utána elfogyott a témánk és már nem beszéltünk

2év után ismét találkoztunk jól elvoltunk egymással és megint megvolt a szikra köztünk. Mondta is hogy szeret velem beszélgetni mert sokat változtam. Mikor még itt volt elmentünk randizni is. Utána már ment haza . Azóta írkálunk kb 2hete egymással és most olyan másabb. Tudom hogy nálunk a kapcsolat nem jönne össze a távolság miatt és ő is celozgat erre. Ezért se értem,hogy miért ír mindennap és miért ír cuki dolgokat nekem ha úgyse lesz köztünk kapcsolat. Vajon miért nem hagy csak úgy annyiban?


2022. aug. 25. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd szeretett vagy szimplán csak tényleg megkedvelt nem fog csak úgy elengedni. Szerintem ez teljesen érthető.. nem tudsz valakit egyik pillanatról a a másikra kizárni az életedből, ha egyszer fontos számodra. :)
2022. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert benne ott él a remény,hogy ebből lehetne több is!


Vagy ő költözne a közeledbe vagy te, és meg is lenne oldva,ha tényleg annyira szeretitek egymást!


Nem tudom hány évesek vagytok,lehet van kialakult élet (munkahely,baráti kör stb),de ha akkota a szerelem megêri felrugni,mert lehet találni biztos máshol is munkahelyet!

2022. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem mondanám hogy szerelem lenne köztünk hisz most is csak 1 hetet volt itt. És ahogy látom, ő azért célozgat arra,hogy hát nem nagyon lehetne semmi köztünk. Aztán mégis ír ugye.

Persze azért nekem is meg neki is megvan az élete meg a baráti köre amit nem hagynánk csak úgy itt.

Félek hogy ha ez tovább folytatódik akkor a végén lefog rázni,nem lesz témánk.

Egyébként én 23 vagyok ő pedig 24 éves

2022. aug. 26. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostanában meg viszont sokat ír arról,hogy milyen jó lenne velem lefeküdni mert nagyon érezte hogy van köztünk szikra és nagyon tetszett neki,hogy én most nem hagytam magam.
2022. aug. 26. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az hogy jó beszélgető társaság vagy meg jó a szex,az nem jelenti azt hogy jó lenne a kapcsolat is.


Főleg ha ezt mondja hogy szeretne lefeküdni veled,nem feltétlen az együtt élésre céloz!


Lehet nem fog lezárni,de csak akkor fogtok talizni ha valamelyikőtök arra jár! De van akiknek így is jó,ha neked is jó így akkor ne zargasd a "kapcsolatotokat"

2022. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem hagyom ennyiben. Tudom azt hogy nagyon nem lenne ebből semmi,de azért az ember csak reménykedik kicsit titokban.
2022. aug. 26. 18:41
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettek megérteni a dolgokat 😁
2022. aug. 26. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy te reménykedsz benne hogy hátha lesz valami :$ talán,nagyon talán lehetne,de nem tudom!
2022. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!