Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Csajok és hölgyek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Csajok és hölgyek, ez jelenthet valami pluszt vagy minuszt?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy néhol var(alvadt vér, seb...) van az arcomon a nem megfelelően kinyomott pattanás miatt, tudom hogy a kozmetikus csodákra képes...(használok tonicot, reggel este megmosom szappannal, de a hormonok dúlnak szal nem fogynak el).


Nah térjünk a kérdésre, az lenne végülis, hogy ha amúgy tetszik a srác arcilag, meg azt is tudjátok róla, hogy testileg se egy kis nyeszlett gyerek(szálkás vágyok, de nem azért mert csontsovány vagyok) de itt ott van egy kis bőrhiba az arcán, az befolyásolná nektek a döntést abban hogy összejönnétek e vele vagy nem?


18F


2010. szept. 24. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem:) a volt barátomnak is nagyon sok volt, de sose zavart..főleg hogy elmúlott..nem ez miatt lett vége a kapcsolatunknak..ha jó srác vagy, és úgy látom az vagy nincs gond:):)::)
2010. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne nyomkodd a pattanásaidat..
2010. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyébként nem zavarna. előző voltam
2010. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazából nem nyomkodom csak zavar és elvakarom, vagy nan fáj és nem engedem teljesen kinyomni, mer ha teljesen kivan akkor utánna megmosom az arcom és toniccal lekezelem és pár órán belűl semmi nyoma az egésznek
2010. szept. 24. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:

Tipikus pasi. :D


A szépségért meg kell szenvedni szlogen nem csak a nőkre vonatkozik ám. :)


Én minden hónapban 1x megyek kozmetikushoz, mert nekem is problémás a bőröm..hormonok miatt főleg nekem is.

Iszonyat kínzás, tudom, de elviselem, mert tudom, h utána sokkal jobb lesz. :)


Kitartás!

De amúgy engem nem zavarna, ha amúgy minden más okés lenne. :)

Én mondjuk nem nagyon tudom magamon elviselni, ezért mindennap használok alapozót, púdert is. Bár azért pasiként ne nyúlj ilyenekhez. :)

18L

2010. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát igen, kicsit furán néznék ki sminkel:D
2010. szept. 24. 16:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem :)

A lányoknál is előfordul, ez a korral jár xD


18L

2010. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Lehetsz pattanásos vagy szeplős vagy bármilyen bőrhibád van egy lány a belsődet fogja nézni. Ne zavarjon légy magabiztos a lányok közelében is.


egyébként a bátyám is pattanásos volt és a gyógyszerésztől vett valami kencét és pár hónap alatt lementek a pattanások az arcáról.

2010. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
79%
szerintem terhes vagy! na jó nem b@sztatlak ezzel a hülyeséggel! amugy nem zavarna,és elfog műlni 1-2 éven bellül a pattanásod! :)
2010. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha túlzott mértékben használod a tonikot, akkor lemosod a bőröd természetes védekezőképességét és először kiszárad a bőröd, majd mégtöbb zsírt termel és több lesz a patti. Szal csak 2 naponta használj tonikot, és utána kendd be az arcodat problémás bőrre kifejlesztett hidratálóval. Gyógyszertárba lehet kapni a La Roche Posey termékeket amik hát elég drágák de nagyon megéri!!

Természetes forrásvízből készült márkás termékek..ÉN is amióta azt használom tökéletes a bőröm

L/16

2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!