Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszedessem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszedessem a hátamról a szőrt?

Figyelt kérdés

Hát már egyre jobban zavar, és egyre jobban szőrös. Nincs barátnőm meg ilyesmi, de attól még zavar. Szerintetek mi legyen? Megvárjam, még lesz barátnőm? Vagy essek neki minél hamarabb?

20F


2010. szept. 24. 11:13
 1/7 Kriszti83 ***** válasza:
Ha zavar, gyantáztasd le. Ne akkor kapkodj, ha már lesz barátnőd, addig hozzá szokik a bőröd és ritkulhat is a szőrzet.
2010. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért gyantáznak mostanság?
2010. szept. 24. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szőrös vagyok, és mivel férfi vagyok, ez cseppet sem zavar, sőt, a barátnőmet sem.
2010. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha közted és King Kong között nincs szignifikáns különbség, akkor mindenképp, ha prém/bőr arány csak a szolid 1:15-öt súrolja vagyis még látszik a bőr alatta nem fontos. Egyébként szerintem, ha zavar akkor szedesd!
2010. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó hát nem Chubakka, és ahol szőrös az is csak a hátam felső harmada, de ez engem egyre jobban zavar.
2010. szept. 24. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik elixíres végleges szőrtelenítés. Azért csak egyszer kell fizetni.


Egyszer legyantázzák, befújják az elixírrel és eltűnik.

2010. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én amúgy se egy meztelencsiga vagyok, mindenütt van rajtam egy adaggal.e a hátam akkor is zavar, az öregembereknek szőrös a hátuk, én meg hol vagyok még attól.
2010. szept. 24. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!