Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sracok ti betartjatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok ti betartjatok a "noket nem utunk meg" szabalyt?

Figyelt kérdés
Kort irjatok legyszy
2010. szept. 24. 04:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
61%
Be 20/F, bár néhány lány nem érdemli meg.
2010. szept. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Egyvalamit mondhatok: először nem ütök.


Mondjuk még nem fordult elő, hogy megütöttem egy nőt, eddig csak az volt, hogy amikor rámtámadt, akkor védekezésből elkaptam a kezét, megfordítottam őt, hogy háttal legyen nekem és ezzel mozgásképtelenné tettem.


18/F

2010. szept. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen szabály nálam nincs.

Én csak az "élőlényt nem ütök meg" szabályt ismerem. Ebbe még egy légy is beletartozik.

34 évig sikerült betartanom, ezután is menni fog.

2010. szept. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezidáig sikerült betartani bar nem volt túl könnyű...olykor elég nehéz megállni pedig nem vagyok egy verekedős emberke. 32F
2010. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Betartom, pedig jópár nő megérdemlne egy pofont...

21

2010. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Undorító dolog egy nőt megütni!
2010. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Betartom, pedig van olyan, akit ütni kellene...
2010. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a nőiteket ti választjátok. ha ennyire sz.r nőket fogtatok ki magatoknak, hogy nehéz megállni, hogy ne üssétek meg, akkor magatokon gondolkozzatok el. lehet más szűrő által kéne a bnőket kiválasztani!?
2010. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 13:05

Ja lehet.De ha megcsal és még bunkózik is akkor megérdemli.Mi ezt nem tudhatjuk előre.Nincsen ilyen képességünk:S

2010. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!!! A valaszokat...orulok h sokan igy velekedtek rola....Nem birom nezni ha valaki nem bir magan uralkodni az olyan termeszetellenes....
2010. szept. 24. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!