Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért nem mernek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért nem mernek az emberek egymás szemébe nézni, ha?

Figyelt kérdés

Szinte biztos, hogy veletek is megesett már ez a dolog:

Mentek egy utcán, és jön veletek szembe egy ellentéetes nemű ember, aki neked pl tetszik... Te nézed, nézed... de mikor találkozik a tekintetetek, akkor a másik fél hirtelen elkapja a tekintetét, máshova néz, míg el nam halad melletted.

Velem ez szinte minden nap megesik, de soha nem tudok rájönni az okára...Pedig elvileg nem vagyok csúnya, jóképűnek mondott vagyok.(na jó, néha azért a szemembe néznek , de ritkán ez az eset)

Lányok, miért jöttök zavarba?!

Fiúk is írhatnak.

Kort/nemet! köszi!

18/F


2010. szept. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért ne általánosíts én multkor mentem az utcán és egy csaj ment el mellettem (vagy én ö mellette tökmindegy) és nemkapta el a szemét amíg el nem mentünk egymás mellett végig egymást néztük.

Na ez aztán marhára meglepett ám én csak annak a szemébe tudok belenézni aki tetszik nekem.

16F

2010. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalom, és én is megteszem...okot nem tudok rá mondani :D pedig azt mondják, én sem vagyok csúnya.

15/L

2010. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is elkapom a tekintettemet. :) Ez berögzült megszokás,kínos vagy nem tudom miért..

18/L

2010. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Óva intenék attól sokakat hogy emögé többet gondoljon a kelleténél.Én társaságban(lányok-fiúk)nemigen nézek a másik szemébe,ők sem egymáséba.Ez csupán azért van mert mégiscsak fiatalok vagyunk nincs alá-fölé rendeltség hogy"úgy illő hogy a szemébe nézünk" a másiknak. Ha közeli emberekhez így állunk akaratlanul is így állhatunk a kevésbé ismertebbekhez,vagy ha mi nem akkor azok akik velünk szembe jönnek.Noha nem vagyunk állatok hogy sokjelentésű lenne a szembe nézés,nem tudom ismeritek e ezt az etnikumhoz köthető szöveget:"Mit nézel kö..g?!"

Kényelmes valójában ha nem fárasztjuk magunkat a protokollal és lehet célszerű is

2010. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de mikor találkozik a tekintetetek, akkor a másik fél hirtelen elkapja a tekintetét, máshova néz, míg el nam halad melletted."


Ez a jobbik eset. Azonban a legtöbben a földet bambulják, nem 5 másodpercig, hanem sokáig. Már messziről látod, hogy még véletlenül sem nézne fel, nemhogy a másikra. Na az ilyen emberekről gondolom azt, hogy vagy van valami takargatnivalójuk, vagy besz*ri*k vagy önbizalomhiányosak, akármi lehet. Nemhiába mondják, hogy a szem a lélek tükre, ez igenis így van! Ha valaki pl. beszéd közben máshova néz és mondja a mondanivalóját, vagy neki mondják, az teljesen személytelen, mintha nem is érdekelné, és a partnerét is megsérti vele.

Nekem ez a véleményem. 24/F

2010. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül csak tetszés lehet ha az utcán vki szemébe nézel. Lehet bármi oka...


Vmeik válaszoló írta, hogy az ő társaságukban nem néznek egymás szemébe v vmi ilyesmi. Hát, már nem azért, de engem rettentően idegesít ha valakivel beszélek és az össze vissza néz és nem képes a szemembe nézni közben. Sztem taplóság.

2010. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent ez. Én pl mindenkinek a szemébe nézek. Férfiaknak is és a lányoknak is. Kíváncsi vagyok a másik emberre is. Felesleges bármit is mögémagyarázni. 25F
2010. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért azt észre lehet venni egy lányon, hogy "hogy" néz téged. (tehát hogy tetszel neki, vagy valami más oka van, amiért néz téged)


Ha meg eleve nem jössz be neki, akkor csak egy pillanatra néz a szemebedbe és úgy csinál mintha nem is történt volna semmi.


Ezért jó a testbeszéd könnyen le lehet olvasni, hogy mit gondolnak rólad.

2010. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És itt szokták elrontani a férfiak a dolgot. Ugyanis ha egy lny rájuk néz, az csak azért lehet, mert jajj de tetszenek nekik. Holott ez egyáltalán nem biztos. Ezt a testbeszédet meg ne erőltessük mindig.
2010. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!