Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bele tudjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bele tudjak nézni az emberek szemébe?

Figyelt kérdés
Most ez lehet idióta kérdés de egyre jobban zavar,hogyha idegennel állok szemben egyszerűen nem tudok a szemébe nézni nem tudom miért csak pár pillanatra de utána egyből elkapom a tekintetem mert nagyon zavar,ha néznek..és már csomó visszajelzést kaptam ,hogy félénk vagyok vagy miért nem merek ránézni senkire aki nem a családtagom vagy nem áll hozzám közel..ez a probléma leginkább randik alkalmával jön elő ami nem kelt túl jó első benyomást.
2010. aug. 9. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolnod kell... ezt máshogy nem lehet leküzdeni.
2010. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiányos vagy.
2010. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kezdetnek vegyél egy napszemcsit és azzal nézz az emberek szemébe, pl amikor mész az utcán, akkor a szemcsi mögül bátran meredj a szép lányok szemébe :)

aztán később meg fokozatosan hanyagold a napszemcsit :)

sztem használható ötlet ;D

2010. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tűnik úgy,hogy pasi vagyok..de közlöm akkor ,hogy lány vagyok!
2010. aug. 9. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:

mondjuk kiváncsi vagyok mennyi idős vagy...

Amíg nem lett kontaktlencsém,sosem néztem senki szemébe,mert túlságosan vastag volt a szemüveglencse...aztán kontaktom lett és azóta is bő 8 éve mindenkinek úgy belenézek a szemébe,hogy már az a zavaró:)

csak nyugi,egy két nézésbe még semmi sincs!És mindenkinek szépek a szemei,szóval pláne:)ne légy félénk,hiszen akivel pl. beszélsz,úgy illik,hogy a szemébe nézz!

2010. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nézd az orra hegyét, azt fogja hinni, a szemébe nézel...
2010. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is szoktam néha úgy érezni, hogy túlságosan a szemembe néz valaki, de igazából nem zavar, had nézzen. csak van egy pont amikor már így 'lebámul' és akkor így megzavarodok, de az még rosszabb, ha nem néz a szemembe valaki.

meg kell találni valahogy a középutat.

nem vagy megelégedve az arcoddal vagy valami ilyesmi? mert az kiválthatja ezt. de szerintem próbáld meg természetesnek venni a szemkontaktust, mert általában nem az a célja hogy teljesen végigmérjen, csak ezzel adjuk meg a másiknak a tiszteletet, hogy figyelünk arra amit mond.

próbálkozz, másképp nem sikerül:)

2010. aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsónak külön köszönet:)Az arcommal nem mondom ,hogy megvagyok elégedve mert hazudnék akkor de nem volt még rá eddig panasz ,hogy vmit változtatnom kéne.. csak ha valakinek a szemébe nézek attól félek ,hogy esetleg jobban észreveszi a hibáimat amiket én magamnak mindig felnagyítok ha tükörbe nézek,lehet tök feleslegesen mert csak magammal szemben vagyok ennyire kritikus vagy pedig annyira apró hibák ,hogy szinte észrevehetetlenek.
2010. aug. 11. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Másik ötlet: nézd az emberek szemöldökét! Az olyan, mintha a szemébe néznél.
2010. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!