Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a haveromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a haveromat, hogy maszturbáljon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, én nem vele együtt szeretnék.
2010. szept. 23. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
AKKOR MEG MINEK AKAROD RÁVENNI TE GAYFISH?!?!?!
2010. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDD ez h*lye . lol.
2010. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez magánügye neked smmi közöd hozzá, hogy akarja-e.
2010. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akar önkielégítést végezni? Illetve honnan tudod, hogy nem szokott? Lehet csak nem beszél róla. Amúgy mennyi idős az illető?
2010. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy meleg és nem vele együtt szeretnél, akkor mit akarsz? Le akarod filmezni?
2010. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hihetetlenek ezek a "hogy vegyem rá XY-t, hogy tegyen meg valamit?" kérdések.


Emberek! Ennyire képtelenek vagytok felfogni, hogy a másik személy is egy önálló emberi lény? Hát az önzésnek és az empátiahiánynak ez már a legalja.


Szóval képzeld el, hogy NINCS olyan módszer, amivel valakit rá tudsz venni valamire, hogy számára undorító dolgokat tegyen.


Nincs olyan módszer, amivel a saját képedre formálhatsz másokat.


Ha lenne, hidd el, nem örülnél neki. Lehet, hogy valaki téged venne rá, hogy pl egyél szart, mert az milyen vicces.


Idióta buznyák.

2010. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ajánlj fel neki pénzt, vagy azt h leszopod.



ja bocs tudom, nem vagy meleg:)

2010. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél jó haver.Bízd rá.Te csak a saját tököddel foglalkozz.
2010. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, ne erőltesd. Majd fogja ösztönösen érezni, és akkor előkapja. Legyen ez az ő magánügye.
2010. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!