Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rácsábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rácsábítani a barátnőm hogy rendszeresen maszturbáljon? 17F

Figyelt kérdés
A barátnőm rendszertelenűl masztizik. :( Ám amikor együtt vagyunk, minden alkalommal a kedvemért maszturbál elöttem. :) Ám ha nem vagyunk együtt, többnyire nem csinálja. :( Azért szeretném hogy rendszeresen maszturbáljon mert a nőknek ajánlatos ezen módon megismerni testük és tanúlni az orgazmus elérését. (Példáúl egy alkalommal amikor csókolóztunk és masztizott, azt mondta hogy egy nagyon finom pontott talált magának amit aztán meg is mutatott! Felfedezett egy kellemes részt a testén!) Ma beszéltünk és azt mondta, hogy hosszú idő után, de benyúlt a paplan alá ám abbahagyta. :( Hogyan tudnám meggyőzni a barátnőm hogy érdemes lenne masztiznia? Azonban én nem szeretnék eröltetni semmit, ha nem szeretné semmiképpen, el fogom fogadni.
2010. dec. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit.
2010. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, te egy idióta vagy:)
2010. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább dugjatok...
2010. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.

.....Nem értem miért lenne idióta a kérdező?


Teljesen igazad van, amelyik lány nem maszturbál kevésbé ismeri a testét, és ha ő maga sem tudja mi a jó akkor egy férfi honnan tudja? Sokkal jobb ha a nő ismeri magát és tudja irányítani a férfit. Szerintem mondd el neki ezt amit ide leírtál, h érdemes megismernie a testét. Bár mióta összejöttünk, az én barátnőm sem csinálja egyedül, de sajna az a baj h előttem sem, pedig engem nagyon izgatna..

2010. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj bele abba, hogy mikor csinálja! Hadd döntse már el, hogy neki mikor van kedve..
2010. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt csinál amit akar, ha van kedve úgy is masztizik:D
2010. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer már nyavajogtál e miatt. Értsd már meg, ha nem akarja, nem csinálja. Ha rendszertelenül, néha, vagy egyáltalán nem csinálja, az sem baj. Miért lenne? Ennyi erővel azt is szabályozd be nála, h mikor menjen wc-re, vagy mikor vegyen levegőt. Ez az ő magánügye. Majd ha amiatt nem akar veled szexelni, mert maszturbál, akkor cirkuszolj miatta. Pfff, milyen emberek vannak.
2010. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen kényelmes ember vagy te...miért nem veszed a fáradtságot, hogy együtt fedezzétek fel a lány testét?
2010. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Maxx válasza:

Sztem ne erőltesd. Én pl úgy csináltam, h nem ő masztizott, amikor együtt voltunk, hanem én csináltam neki és az elején ő mondta, h hova vigyem a kezem, kicsit fennebb vagy balra.... ilyenek. Hidd el, 5 alkalom után már magadtól is kibogozod magad, h hol izgul legjobban és aztán akkorákat fog élvezni, h 5 percig meg sem fog tudni mozdulni. :X Azt naaagyon szeretem. :D

2010. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 sose gondoltam volna, hogy egy ősrégi kérdés alatti válasz ennyire meg tud nevettetni. Köszönöm!😇
2018. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!