Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tapasztalataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tapasztalataitok kocka pasikkal?

Figyelt kérdés
Akiket csak a gép érdekel..Meg lehet őket valahogy változtatni? Régebben azt hittem, simán csak engem unt meg(kedvel..én ezt tudom), de inkább a játék, mint én.És inkább az, mint minden más :( :( :(
2010. szept. 23. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a párom programozó. és wowozik. ennek ellenére, ha teheti velem van elfoglalva, nem a játékkal. szerintem keress mást...
2010. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány éves a kiszemelt?
2010. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én kinőttem a kocka korszakomat . Tehát reményed még neked is lehet :)

Bár nálam olyan 18-20 éves koromig eltartott a nagy kockaság .

24/f

2010. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem tudom elképzelni hogy egy pasi jobban szeressen egy játékot mint a szexet o.O
2010. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

16...Ahhoz képest mekkora egy kocka..

És már másoktól is hallottam a dolgot, hogy kiborító, és most nem sajnáltatni akarom magam, de az én helyzetem még ennél is 1000x rosszabb mert én szeretem :(

2010. szept. 23. 16:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam a nagyon kocka időszakomat 17éves koromra ki nöttem bár máig szeretek kockulni csak már tudok normálisabb fontossági sorrendet felállítani.
2010. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyan kocka vagyok, hogy csak na. De ha kerülne egy lány az életembe, szerintem meg tudna változtatni...
2010. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kamuuu ***** válasza:
100%
Figyelj én bevallom kocka vagyok legalábbis mondják:D de hogyha elhív valaki akkor elmegyek bár ez nem sokszor fordul elő xd ha meg lenne barátnőm akkor inkább vele lennék mint 1 gépel :/ nem értem sokan ezt mért nem tudják így látni :S
2010. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem ő is kinövi...Végül is fiatal még...De jobb fiatalságot is választhatott volna..VELEM :(
2010. szept. 23. 17:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak pozitív tapasztalataim voltak. Mennyi fraget gyűjtöttünk együtt!!! Sajnos vége lett...Mondjuk most van egy másik. Mi külön tudjuk választani a játékot és a szerelmet. A játék csak olyan mint valami szenvedély, az olvasás, stb. Amellett is lehet társasági illetve szexuális életet élni. 19/kocka L
2010. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!