Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez erős nyomulás volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erős nyomulás volt a hapsitól vagy túltoltam a reakcióm?Megcsavartam a bimbóját és ....?

Figyelt kérdés
Házibuli, megismertem valakit. Eleinte jól elbeszélgettünk aztán hirtelen elkezdett nyomulni. Mondtam neki, hogy nekem nem oké a gyors tempó, nem szeretem még csak az érintést se, hiszen idegen. Mondta, hogy nem fog letámadni ne parázzak már tőle, túlstresszelem ezt az egészet. Töltött narancslevet is, (előttem bontotta ki, semmit nem kevert bele) és viccelődve mondta, hogy látod, nem is piát hoztam, nem akar elkábítani. Ez tetszett. Később viszont mégis bepróbálkozott egy öleléssel, ekkor olyan dühös lettem, hogy ráfogtam a bimbójára és szorítva rácsavartam picit. Hozzátettem legközelebb a heréddel csinálom meg ugyanezt. Ott akkor valahogy ez jó ötletnek tűnt, most viszont elszégyelltem magam. Lehet túlreagáltam.
2022. aug. 6. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
25 mindketten.
2022. aug. 6. 09:29
 2/9 A kérdező kommentje:
A pasi egyébként nem érdekel, túl fiatal. Inkább a reakcióm. Lehettem volna diplomatikusabb talán.
2022. aug. 6. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Igy igen túltoltad, de fordított helyzetben azt írtam volna, hogy nem toltad túl.


Egy ölelést is lehet kihátrálással hárítani, ha nem érti meg és neccesen nyomul, akkor ez a reakció érthető.


Amúgy ha nem érdekel akkor minek találkoztál vele.


A reakciód kb. mint valami kommandós pasi reakció volt. :D

2022. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ügyes voltál, jól tetted, hogy megmutattad neki a távolságot:). De a legnemesebb szervét elég, ha csak a térdeddel ismerteted meg:).
2022. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vicces és tökös volt, ne gondold túl
2022. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanban baromi nehéz megmondani.

Nem tudjuk hisz nem láttuk mennyire lehetett rossz/kellemetlen.


Szerintem kicsit túltoltad. Én ha ennyire nem akartam volna, megmondtam volna és odamentem volna máshoz és beszélgettem mással.

Volt velem is hasonló, csak a pasi kissé ittas volt és nem nyomult ennyire. Mondtam neki vmit, vmi ürüggyel arrébb mentem majd az egyik férfi barátommal kezdtem el dumálni.

2022. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem az a kérdező vagy , aki azt írja , hogy megcsavarta a bimbit majd a másik elfingta magát...
2022. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerencsed hogy reflexből nem nyúlt alád..
2022. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

8


Inkább a csávónak szerencséje. :)

2022. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!