Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomulás lenne, ha bejelölném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulás lenne, ha bejelölném?

Figyelt kérdés

Kicsot bonyolult a dolog. van egy srác aki tetszik nekem és ha jól veszem le a jeleket én is neki. ha jól tudom van barátnője, de ebben nem vagyok biztos.

gondoltam bejelölöm ismerősnek (legalább több mindent megtudnék).

mindig mosolyog ha rám néz, de nem akarom, hogy azt hidje, hogy nyomulok. meg ha van barátnője akkor nem akarok bekavarni azzal, hogy bejelölöm. mondjuk minden nap látjuk egymást szóval lehet nem is gondolna semmi roszra egy ilyen jelöléssel. vagy nem tudom. valakinek ötlete tanácsa?


2022. márc. 7. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem akarsz semmit, se nyomulni, se bekavarni, akkor miért akarod bejelölni? Ne mássz bele a kapcsolatukba.
2022. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igaz, de nem is biztos, hogy van neki. képei közt nincs sehol csajjal. azt, hogy kapcsolatban van e vagy sem azt meg nem látni.
2022. márc. 7. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2. Akkor nincs barátnője!
2022. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerősöd nemfogod làtni a csajàt a képei közt..

Béla is mindenről is posztol de csak a baràtnőm aki ismerőse (volt)làtja ha a csajàval posztolnak képeket (csak isnerősök làthatjàkra van àllitva)a többi jelei amivel szédit az nyilvànosra ..

De megigérte a baràtnőm letiltja és akkor ő se làtja és nem mondja nekem..


Ugyhogy nem irok de a teloszàmom a régi a boltba is összefuthatunk véletlen aztàn egyszer csak majd elmondja a miérteket ..

2022. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne jelöld.

Majd, ha akar és egyedülálló ő bejelöl.

Ha annyi ember jelölne ismerősnek, akire rámosolygok...

2022. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteg ismerőse van.. Szóval nem tudom.
2022. márc. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!