Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a lánnyal? Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki, mondjuk úgy, hogy nem az én súlycsoportom. Mármint én nem vagyok valami helyes, viszont a lány nagyon dögös és szép is. Az osztálytársam ismeri, egy ideje jóban vannak. Nem tudom, hogy közeledjek felé, mivel a suliban van egy csomó srác, aki pl sokkal jobban öltözik nálam, ez által előnyben részesülnek. Hogyan szólítsam meg, hogy közeledjek felé?
2010. szept. 22. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

sehogy.

ezvan.:D

2010. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenki a saját súlycsoportjából válogasson. akkor nincsenek ilyen problémák. és tudja mire számíthat. lálálá
2010. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából igaza van az előző kettőnek.. Sajnos tényleg ez van manapság:( De biztosan találsz egy olyan lnyt aki szeret téged.. Én pl nem szeretem azokata menő csávókat:) és tudok szeretni.. szal:) Érted... Ne add fel,lesz más aki tuti viszont szeret,és nem lesz ez a dilemma:))
2010. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha normális a csaj, nem fogja érdekelni, hogy öltözködsz. Tapasztalat.


Egy próbát megér, szurkolok neked!

2010. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkora hülyeség ez a súlycsoportozás... Én speciel nem azzal foglalkozom, hogy hogyan öltözködik egy srác (bizonyos kereteken belül), ha megfog benne valami. Előző párjaimnál volt olyan, aki megjegyezte, hogy soha nem hitte volna, hogy összejönnék vele, pedig én oda és vissza voltam érte. Ha van közös ismerősötök menj oda, a mikor ő is beszélget vele egy kisebb társaságban. Könnyebb úgy megismerkedni egy lánnyal, ha van, aki bemutat neki.
2010. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi szépen! Egy próbát mindenképp megér!
2010. szept. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!