Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt "legyőzni"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt "legyőzni"? Fiúk+lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Elvileg nincs a kölsőmmel semmi baj, de úgy érzem, hogy ha egy csajjal kialakulóban lenne kettőnk közt egy párkapocsolat, akkor meghátrálnék, mert anyagilag nem vagyok valami tehetős ember...:( Ezért kisebbrendőnek érzem magam a többi pasival szemben.Fiúk!Veletekis volt már ilyen??Lányok is írhatnak tapasztalatokt, megjegyzéseket, stb...

Amúgy 18 éves vagyok.


2010. szept. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én világéletemben csóró voltam és minden barátnőm gazdagabb mint én, osztán sose volt ezzel baj. Tedd túl magad rajta és élvezd az életet.
2010. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát talán tudatosítsd magadban, hogy a pénz nem számít, ha szerelem van. Akinél meg igen, az nem téged szeret, hanem a pénzt. Az olyan meg minek? :D
2010. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Emiatt sose érezd magad kisebb rendűnek!

Teljesen igaza van -szerintem- az előttem válaszolónak.

Egy normális lányt nem az fog érdekelni, h mennyi pénzed van, v épp mennyi nincs.


A kialakuló kapcsolatokból pedig ne hátrálj ki! Így esélyt sem adsz magadnak, sem a kapcsolatnak. Majd úgyis minden kiderül és ha akkor képnél hagy vki azért, mert nem vagy pénzes, akkor inkább örülj neki h egy ilyen felszínes, "Material Girl-től".


Én a templom egeréhez is hozzámennék, csak szeressen, de nagyon. :)

2010. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk én barátaimmal úgy szoktam csinálni (valamelyik nem hagyta), hogy egyszer én, egyszer ő fizetett.


Amúgy kevés pénzből is lehet jól öltözködni és nagyon sok olyan program van ami kevés pénzből kijön, vagy egyáltalán nem kell érte fizetni.


Nekem mondjuk jobban számít az, hogy az illető akarjon valamit az élettől, meg ne legyen hülye.


18L

2010. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát ezeket elolvastam,de nem értek vele eggyet,mert ez nem így van.én a saját bőrömön megtapasztaltam az egészet.és amikor én is megkérdeztem amit te,ugyanezeket a válaszokat kaptam.

akkor leírom neked az igazságot.én sztem csóróbb voltam mint te,sokmindent nélkülözni kellett.

ha megfelelő lányt találsz,és őszintén megbeszéled vele az elején,h mi a helyzet,akkor működhet a dolog.

talán nem fog grimaszolni,és a szemedbe hazudni.

ez a 18 körüliekre pedig jellemző,mivel ebben a korban úgy érzik sokan,h ővék a világ.én 6 évvel vagyok idősebb mint te,és sokszor szembesülök a dologgal.csak most annyit fordult a helyzet,h tele vagyok pénzel,és nem hiszed el mennyire érdekre megy a dolog.de mivel okos gyerek vagyok,az ilyeneknek csak a testét élvezem ki egy éjszakára,aztán mehetnek ahonnan jöttek.nehéz lessz olyat találni aki nem akar a pofádba belehazudni.először ezt tanuld meg,ezeket észrevenni,aztán cselekedni.mindíg úgy próbáld a szemébe mondani a meztelen igazságot,amire nehéz lessz neki válaszolni,h bajba legyen.akkor csinálod a legjobban,ha nem is tud rá válaszolni.ezt a dolgot kamatoztatni tudod majd minden más területen,nem csak a magánéletben.aki tudja mit akar azt nem tudod megfogni semmilyen kérdéssel.a mai napig úgy ismerkedem,h jóval kevesebbet mondok az anyagiakról,és a munkámról mint ami valójában van.ha már bizonyított akkor,elmondom neki h ki vagyok.ezt talán úgy tudod legyőzni,h sokat ismerkedsz,félelem nélkül,és fogd fel tanulópénzként az egészet.de ne hagyd h kihasználjanak,mert rengetegen arra mennek.olyan példákat tudnék írni,h nem hinné el sok ember.de nekem hihetsz,mert én az ilyen embereket használom ki,akik nagy spílerek.és hát eddig megy a dolog,tehát nem csinálom rosszul.

2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

12:24-Szívesen olvasnék tőled egy viszonylag rövid beszámolót az "életpályádról".Régen azt halottam, hogy azember arra halgasson, aki már "letett valamit az asztalra", tehát elért valamit az életben.Te már anyagilag ezek szerint elértél valamit.Arra lenék kiváncsi, hogy most mivel foglalkozol, tapasztalatok a csajokról.stb...Ha nem szeretnéd megosztani ezeket, írhatod privátban is.Persze cska ha van kedved, és időd!

2010. szept. 26. 13:30
 7/8 anonim válasza:

Ismerös a helyzet! én is ép ilyen problémával bajlodom:S

F21

2010. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12:24: szomorú, hogy ilyen helyesírással valaki eredményeket érhet el kis hazánkban. :D
2010. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!